Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8599609
Šiandien: 1496
Dabar: 77
Prenumerata

 
 
Naujienos
Viduklės darželinukai siunčia dėkingumo laiškus

   Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventė darželyje tęsiasi vis įpinant įvairių renginių. Mažieji lietuvaičiai ir lietuvaitės kartu su auklėtojomis iniciatyviai įsitraukė į Socialinio projekto taikai ir vienybei Žemėje „Apkabinkime Žemę“ akcijas „Dėkingumo laiškas Lietuvai“ ir „Lietuva dėkoja 2018“. Šis projektas – tai bendrumo ir solidarumo su žmonėmis ir Žeme veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėmis.

   Vaikai ugdomųjų veiklų metu domėjosi turtinga, verta pasididžiavimo mūsų šalies istorija, kūrė meninius darbus, nuoširdžiais žodžiais išreiškė mintis už ką jie myli savo šalį, auklėtojos nunėrė trispalvius gėlių žiedus.

   Dėkingumo žinią pasirinktai šaliai Jordanijai siuntė pasigaminę šios šalies vėliavėles, domėjosi jos istorija. Jordanija 1991 m. rugsėjo 15 d. drąsiai pripažino mūsų šalies nepriklausomybę. Jordanija – viena iš daugelio šalių, išdrįsusių pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“

   O mes, pedagogai, tikimės, kad darželio vaikai, tęsdami kūrybingą pažintį su savo gimtosios šalies tradicijomis, užaugs pilietiškais, saugančiais lietuvių kultūros papročius, žmonėmis.

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lazdauskaitė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.