Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2016 m. gruodžio 9 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7083415
Šiandien: 54
Dabar: 4
Prenumerata

    Š. m. gruodžio 9 d. vyks Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos posėdis. Plačiau »»»

    Š. m. gruodžio 15 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 27-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 12 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 12 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 13 d. 13.00 val. Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto nariai lankysis Raudonojo Kryžiaus Raseinių skyriuje, o 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 13 d. 13.30 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 14 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. gruodžio 22 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 28-asis posėdis.


  

   Administracinės naštos mažinimo apklausa »»»


Naujienos
 
   2016-12-08  Lyduvėnų bendruomenė įgyvendino projektą „Gimtinę turime mes vieną“

   2016 m. sausio mėnesį Lyduvėnų kaimų bendruomenė teikė paraišką Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai ir dalyvavo Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų konkurse. Projektą pavyko laimėti. Numatytoms veikloms skirta paramos suma 12000 eurų. 10 procentų projekto kofinansavimo skyrė Raseinių rajono savivaldybė.

Plačiau
 
   2016-12-08  Šalies mokinių etnokultūros projektų konkurse vidukliškiai vėl antri

   Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai Vilius Bytautas, Vidmantas Trumpius, Andželas Gvazdauskas, Edgaras Blažys ir Audrius Zdanavičius dalyvavo Šalies mokinių etnokultūros projektų konkurse ,,Tautos dvasios beieškant", vykdė projektą ,,Kur gyvena vanduo". Tai projektas apie šulinių istoriją, architektūrą ir šulinių kasėjo amatą. Vykdant projektą teko susipažinti su labai įdomia asmenybe - šulinių kasėju iš Nemakščių Kazimieru Gliaudžiu.

Plačiau
 
   2016-12-08  „Sniego gniūžtė“ Ariogalos gimnazijoje

   Šių metų gruodžio 2-4 dienomis Ariogalos gimnazijoje vyko respublikinė prevencinė „Sniego gniūžtės“ stovykla.

Plačiau
 
   2016-12-08  Sustok. Mes visi lygūs

   Lietuvos neįgaliųjų draugija įgyvendina projektą „Sustok. Mes visi lygūs“, skirtą akcijai „16 aktyvumo dienų prieš smurtą“ (2016 m. lapkričio 25 d. – 2016 m. gruodžio 10 d.) vykdyti.

Plačiau
 
   2016-12-06  Besibaigiant seniesiems metams

   Besibaigiant seniesiems metams, ankstyvą lapkričio 25- osios rytą nemažas būrelis saviveiklininkų, vietos gyventojų, vaikučių rinkosi prie Kalnujų seniūnijos. Atpūškavo Norgėlų bendruomenės autobusas ir visi suvirtome į jį. Visos vietos užimtos. Autobusas sausakimšas. Ir lydimi Kalnujų seniūnės R.Čepurnovienės ir Seimo nario A.Nekrošiaus padėjėjos S.Žuvelaitienės pajudame Vilniaus link. Nuotaika puiki, kelias neprailgsta ir jau beldžiamės į Seimo rūmus. Mus pasitinka gidas, kuris apvedžioja po visas Seimo posėdžių sales, Kovo 11-osios salėje seniūnės R.Čepurnovienės ,,gerumo obuoliai“ iš Seimo nario A.Nekrošiaus rankų keliauja kiekvienam saviveiklininkui už nepagailėtą laiką ir skambią dainą. Apžiūrime kuklų Seimo nario darbo kabinetą. Pietus valgome Seimo valgykloje.

Plačiau
 
   2016-12-06  Lankėmės Kekavos savivaldybėje

   Gruodžio pradžioje į Latvijos Respublikos Kekavos savivaldybę su darbiniu vizitu buvo nuvykę Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus specialistai. Susitikime dalyvavo Kekavos savivaldybės pirmininko pavaduotojas Igoris Malinauskas, plėtros skyriaus vedėjas Maris Ozolins, Žemės ūkio konsultantė Dace Karklinš ir mero tarnybos atstovė Dace Kampane.

Plačiau
 
   2016-12-06  Kviečiame Jus dalyvauti informaciniame renginyje „Atliekų tvarkymo aktualijos: apmokestinamųjų gaminių, padangų tvarkymas“
 
   2016-12-06  Įvyko antroji diskusija „Raseinių rajono vizija jaunimui“

   Gruodžio 3 d. vyko antroji diskusija „Raseinių rajono vizija jaunimui“. Diskusija buvo atvira visiems, kurie nori išsakyti savo nuomonę ir kartu sukurti jaunimo viziją, koks turi būti Raseinių rajonas, kad taptų patrauklus jaunimui gyventi, paviešėti (kokių objektų ir paslaugų mums reikia).

Plačiau
 
   2016-12-06  Kartų bendravimo popietės Gabšių kaimo bendruomenėje

   Adventas, ko gero, – vienas iš svarbiausių laikotarpių metuose. Tai ypatingas susikaupimo ir dalijimosi metas. Tai laikas, skirtas puoselėti gerumui bei prieškalėdinei šilumai, kurios visiems taip trūksta ištisus metus. Advento laikotarpiu jaukiems vakarams žmonės burdavosi jau nuo senų senovės. Šiam laikotarpiui prasidėjus, Gabšių kaimo bendruomenėje įvyko net du jaukumo kupini vakarai.

Plačiau
 
   2016-12-05  Posėdžiavo Raseinių r. savivaldybės mokomųjų mokinių bendrovių verslo idėjų finansavimo vertinimo komisija

   Gruodžio 1 d. posėdžiavo Raseinių r. savivaldybės mokomųjų mokinių bendrovių verslo idėjų finansavimo konkursui pateiktų paraiškų vertinimo komisija. Komisija vertino gautas keturias paraiškas:

Plačiau
 
   2016-12-05  Raseinių rajono kaimo bendruomenės dalyvavo kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų mugėje

   Gruodžio 4 dieną Vilniuje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė kalėdinę nevyriausybinių organizacijų (NVO) mugę. Tradiciniu tapęs renginys Daukanto aikštėje vyksta jau 7 kartą. Kalėdinėje NVO gerumo mugėje šiemet dalyvavo daugiau kaip 40 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

Plačiau
 
   2016-12-05  Darbą pradeda neįgaliųjų reikalų komisija

   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2016 m. spalio 27 d. patvirtino Raseinių rajono savivaldybės neįgaliųjų reikalų komisiją. Gruodžio 5 d. į pirmąjį posėdį susirinkę komisijos nariai išsirinko komisijos pirmininkę -  rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėją Loretą Laugalienę, pavaduotoju išrinktas Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Raseinių filialo pirmininkas Jonas Garbaliauskas. Komisijos sekretorė -  rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Sinušienė. Komisijos pirmininkas yra renkamas 1 metams rotacijos būdu, t. y. komisijos pirmininku išrinkus Savivaldybės institucijos ar įstaigos atstovą, kitais metais juo renkamas neįgaliųjų organizacijų atstovas ir atvirkščiai. Komisijos pirmininko pavaduotojas renkamas 1 metams, atsižvelgiant į komisijos pirmininko kandidatūrą, t. y., jei komisijos pirmininku yra išrinktas Savivaldybės institucijos ar įstaigos atstovas, pavaduotoju renkamas neįgaliųjų organizacijų atstovas ir atvirkščiai. Komisija rinksis ne rečiau kaip vieną kartą per 3 mėnesius.

Plačiau
 
   2016-12-05  Naujas leidinys pažinimui, ugdymui, kūrybai

   Rašinių, piešinių ir fotografijų konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“, organizuojamas nuo 1998 m., subrandino edukacinį leidinį, kuriame panaudoti  konkursiniai darbai.  Panaudojant piešinius ir fotografijas, sukurti kontūriniai žinomų rajone lankytinų objektų piešiniai, kuriuos galima spalvinti, kurti tuščiuose plotuose, papildyti. Norint atsakyti į klausimus, reikia ieškoti atsakymų internete, aplankyti pavaizduotus objektus ir rasti atsakymus. Daug erdvės pažinimui suteikia spalvoti lipdukai su augalais, žuvimis, paukščiais. Prieš klijuojant lipduką su ryškiaspalviu tulžiu ar  ilgakakle griežle, teks išsiaiškinti, kur sutinkamas šis paukštelis: medyje, pievoje ar Dubysoje.

Plačiau
 
   2016-12-05  Bendruomenė - mūsų namai

   Pašešuvio kaimo bendruomenė teikė paraišką Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos lėšų gavimui ir vykdė projektą „Bendruomenė – mūsų namai“. Projekto metu buvo įsigyta: elektrinis virdulys 10 ltr ir du kaloriferiai patalpų šildymui.

Plačiau
 
   2016-12-05  Orientacinis žygis

   Žiemišką  gruodžio 3 dienos  rytą šešiolika Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinių ir  mokytojos Audra Samienė ir Edita Baltrušaitienė  išvyko į Švėkšną, kur dalyvavo žiemos orientaciniame žygyje „Kęstučio apygardos partizanų takais“. Žygyje dalyvavo daugiau nei 200 žmonių iš įvairių Lietuvos kampelių. Žygio tikslas -  pagerbti Kęstučio apygardos ir visos Lietuvos žuvusius rezistencinės kovos dalyvius, skiepyti meilę ir pilietinę pareigą Tėvynei, prisimenant jos kovą už laisvę ir nepriklausomybę, ugdyti ištvermę, tobulinti topografines žinias.

Plačiau
 
   2016-12-05  Jau atkeliavo eglutė

   Į Žemaičio aikštę jau atkeliavo žaliaskarė eglutė, kurią miesto gyventojams šiemet dovanojo raseiniškiai Arūnas ir Juleta Peldūnai bei Aldona Dzendolėtienė. Kalėdinė miesto eglė bus dailiai papuošta, o gruodžio 8 d. visi raseiniškiai kviečiami į eglutės įžiebimo šventę.

Plačiau
 
   2016-12-05  Mokyklos 50-ties metų jubiliejaus šventė

   2016 m. gruodžio 2 d. Prezidento Jono Žemaičio gimnazija šventė 50-ties metų jubiliejų. Pasveikinti atvyko buvę šios ugdymo įstaigos mokiniai: Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Ona Babonienė, Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas Valantinas, buvę mokyklos vadovai, ugdymo ir kitų rajono įstaigų vadovai, atstovai, Seimo nario Arvydo Nekrošiaus padėjėjai, buvę mokyklos prezidentai ir kt.

Plačiau
 
   2016-12-02  Kviečiame dalyvauti apklausoje dėl daugiabučių namų atnaujinimo

   Nuo 2005 iki 2013 metų Lietuvoje atnaujinta daugiau kaip 400 daugiabučių. Per pastaruosius trejus su puse metų, pritaikius naują finansinį modelį, šalyje jų renovuota beveik tris kartus daugiau – atnaujinta 1150 daugiabučių, o iki šių metų pabaigos planuojama, kad šis skaičius išaugs iki 1600. Tikėtina, kad metų pabaigoje 2013-2016 m. atnaujintų daugiabučių privalumus pajus 50 tūkst. Lietuvos šeimų, arba daugiau kaip 100 tūkst. gyventojų.

Plačiau
 
   2016-12-01  Padėkos popietė Ramonuose

   Ramonų kaimo bendruomenėje lapkričio26-osios dienos popietė buvo labai šilta nuo gražių žodžių, dainų ir smagių šokių. Čia visi, nors mažiausiu darbeliu prisidėję prie 2016 metų Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Ramonų kaimo bendruomenės aktyvinimas, stiprinant socialinį solidarumą ir mažinant socialinę atskirtį“ ir ŽŪM finansuojamo projekto „Stipriname bendruomenės materialinę bazę“, įvykdymo, buvo pakviesti į padėkos vakarą.

Plačiau
 
   2016-11-15  Informacija dėl 2016 m. žemės mokesčio lengvatos

   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2016 m. rugsėjo 29 d. sprendimu Nr. TS-346 suteikė 10 proc. 2016 m. žemės mokesčio lengvatą Savivaldybės biudžeto sąskaita už žemės ūkio paskirties žemės sklypus prašymus pateikusiems Raseinių rajono savivaldybėje pasėlius deklaravusiems ir žemės ūkio veiklą vykdantiems fiziniams ir juridiniams asmenims.

Plačiau
 
   2016-10-20  Gyventojai, dar nedeklaravę gyvenamosios vietos, raginami paskubėti

   2016 m. sausio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pasikeitimams, dalis asmenų įtrauktų į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą prie Raseinių rajono savivaldybės per pusmetį turėjo deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą arba, atitinkant teisės aktų nuostatas, iš naujo teikti prašymus įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą.    

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2016-12-07  Vyks Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos posėdis

   Š.m. gruodžio 9 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės administracijos didžiojoje salėje (II a.) vyks Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos posėdis.

Plačiau
 
   2016-12-06  Kviečiame Jus dalyvauti informaciniame renginyje „Atliekų tvarkymo aktualijos: apmokestinamųjų gaminių, padangų tvarkymas“
 
   2016-11-21  Skelbiamas projekto „Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016-2019 m." partnerių atrankos konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016–2020 m. veiksmų planu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2016 m. kovo 10 d. įsakymu Nr. A1-133 „Dėl kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016–2020 m. veiksmų plano patvirtinimo“, planuoja kartu su partneriais teikti projektinį pasiūlymą dėl Europos Sąjungos 2014–2020 m. fondų investicijų veiksmų programos priemonės Kompleksinės paslaugos šeimai įgyvendinimo Savivaldybėje 2016–2019 metais.

Plačiau
 
   2016-10-24  Ieškomi statinių savininkai
 
   2016-09-26  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2016 m. spalio–gruodžio mėnesiais grafikas
 
   2016-09-07  UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ informuoja

   Baigiama išdalinti atliekų rūšiavimo konteinerių komplektai Raseinių miesto individualių valdų gyventojams. Nuo liepos 25 dienos buvo išdalinta 1400 rūšiavimo konteinerių komplektų, tad jei gyvenate individualioje valdoje Raseinių mieste ir dar neturite rūšiavimo konteinerių kaip įmanoma greičiau kreipkitės į UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“  telefonais (8 428) 52 284, 8 641 80 072 arba atvykite adresu: Žemaičių g. 10, Raseiniai.

Plačiau
 
   2016-04-06  Informacija apie numatomą priimti Tarybos spendimo projektą

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius parengė ir teiks Savivaldybės tarybai tvirtinti sprendimo projektą „Dėl Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo“.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 

 


 
 

 
 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.