Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 23 d.

Prisijungimas


 
 
Naujienos
Savivaldybės darbuotojai apdovanoti šventės proga

   Spalio 10-ąją – Vietos savivaldos dieną – prasmingai paminėjo Savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, bendruomenių atstovai. Juos pasveikinęs meras Algirdas Gricius palinkėjo tolerancijos, pakantumo, didžiulės kantrybės bendraujant su kolegomis, rajono gyventojais ir išminties priimant sprendimus.

    „Jūs atiduodat visą savo dūšią darbui, nešat sunkiausią naštą rajono gyvenime, todėl ir Vyriausybė turi labiau vertinti savivaldos žmonių triūsą. Linkiu jums ir ateityje tokios energijos, tokio užsispyrimo ir noro padėti žmonėms“, – pridūrė Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas.

   Per apdovanojimo ceremoniją meras įteikė padėkos raštus šiems Savivaldybės administracijos darbuotojams: Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Gražinai Račienei, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus specialistui Vytautui Linkui, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjui Robertui Pareigiui, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiajai specialistei Justinai Miniotaitei – Vaišienei, Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjai Renatai Povilauskienei, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei Viktorijai Jociūtei, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus specialistei Daliai Urbonienei, Įstaigų centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus buhalterei Astai Bernotaitienei ir Raseinių miesto seniūnijos seniūno pavaduotojai Virginijai Altakovienei.

   Šventės kulminacija –  Metų darbuotojo apdovanojimas. Į šią nominaciją pretendavo nemažas būrys kolegų, bet atplėšęs voką administracijos direktorius L.Kavaliauskas pranešė, kad daugiausiai kolegų balsų pelnė  Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Justina Miniotaitė–Vaišienė – pasak, kai kurių kolegų, daug tyliai ir kokybiškai dirbanti „skruzdėlytė“. Kartu su meru ir praėjusių Metų darbuotoja, šio skyriaus vyriausiąja specialiste Juste Tamulyte administracijos direktorius įteikė apdovanojimą naujai jo savininkei. Salėje nugriaudėję plojimai patvirtino, kad šis pasirinkimas buvo pats geriausias, o kuklioji Justina iš pradžių net negalėjo patikėti, kad išrinkta Metų darbuotoja.

   „Metų darbuotojo apdovanojimas susideda iš kiekvieno mūsų pastangų, bendradarbiavimo, supratingumo, pareigingumo, pozityvumo, atsakingumo, žmogiškumo, teisingumo, darbštumo, atsakymų ieškojimų, problemų sprendimų, šypsenų... Dėl to jis priklauso kiekvienam iš mūsų. Dėkoju už pasitikėjimą manimi ir kitais darbuotojais, kurie buvo verti šios nominacijos”, – teigė Justina Miniotaitė–Vaišienė.

   Gerą nuotaiką renginio dalyviams dovanojo Raseinių meno mokyklos smuikininkų ansamblis (vadovė Eligija Dobilaitienė, akomponavo Gabija Miežinytė, vadovė Gintarė Gudaitienė) ir fleitininkės (vadovė Asta Nikžentaitienė, koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.