Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Aplankyti keturių seniūnijų naujagimiai

   Šią savaitę Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir mero patarėja Vaida Tunaitienė kartu su seniūnijų seniūnais aplankė Kalnujų, Girkalnio, Raseinių ir Betygalos seniūnijų šeimas, kurioms šiemet Valstybės atkūrimo šimtmečio proga gandrai atnešė po kūdikėlį. Mažiausiems rajono gyventojams Savivaldybės vadovai linkėjo augti sveikiems, stipriems, dideliems ir sulaukti kito valstybės šimtmečio jubiliejaus, o tėveliams – darnaus ir laimingo šeimyninio gyvenimo savo gimtajame krašte.

   Kalnujų seniūnijoje šiemet viena šeima susilaukė sūnelio JUSTO.

   Girkalnio seniūnijoje užregistruoti 3 kūdikiai: NEDA, EMILIS ir EMILĖ.

   Raseinių kaimiškosios seniūnijos gyvenvietėse per keturis šių metų mėnesius atsirado keturi nauji gyventojai: RUGILĖ, MILDA, KAMĖJA ir du LUKAI, AUKSĖ, SOFIJA.

   Betygalos seniūnijoje nuo metų pradžios užregistruoti devyni kūdikiai: JORIS, MATAS, ELIJA, SMILTĖ, KARINA, JORĖ, VYTAUTĖ, GUSTAS, ARNETA.

 

   

 

 

   Ne visus tėvelius su mažyliais pavyko rasti namuose ir pasveikinti, bet dovanėlės yra paruoštos kiekvienam šiemet mūsų rajone registruotam naujagimiui, tad jei susilaukėte kūdikio š. m. sausį-balandį, o svečių iš Savivaldybės nesulaukėte, skambinkite mero patarėjai V. Tunaitienei tel. 8 620 75 301.

   Š. m. gegužę-liepą gimusius vaikučius Savivaldybės vadovai ketina aplankyti rugpjūčio mėnesį.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.