Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. lapkričio 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
 
Naujienos
Aptarta Savivaldybės įmonių veikla

   Šiandien Savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė ir Savivaldybės įmonių veiklą kuruojantis Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Romualdas Morkevičius su UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, UAB „Raseinių autobusų parkas“, UAB „Raseinių šilumos tinklai“, UAB „Raseinių vandenys“ ir SĮ „Raseinių butų ūkis“ vadovais bei valdybų pirmininkais darbiniame susirinkime aptarė praėjusių devynių mėnesių darbo rezultatus.

   Įmonių vadovai papasakojo apie dabartinę ekonominę-ūkinę ir finansinę padėtį, kas daroma įveikiant problemas ir gerinant paslaugų kokybę gyventojams, kokie veiklos rezultatai prognozuojami artimiausiu metu, kokios tikimasi Savivaldybės paramos ir atsakė į klausimus.

   Pateikti pranešimai nuteikė viltingai: įmonės priima optimalius sprendimus, kurie leidžia tikėtis spartesnių žingsnių į priekį. Meras A. Bautronis priminė, kad šis metų ketvirtis yra labai svarbus visoms įmonės gerinant veiklos rezultatus ir palinkėjo jų vadovams bei darbuotojams sėkmingai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.