Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Saugos tarnyba siūlo pagalbą įveikiant koronaviruso keliamus iššūkius

   Viena didžiausių šalies saugos tarnybų „Ekskomisarų biuras“ dėl koronaviruso „Covid-19“ keliamų iššūkių pasiūlė bendradarbiauti didžiųjų miestų savivaldybėms ir kitoms šalies institucijoms.

   „Valdžios institucijos, verslas, kiekvienas pilietis – tik visi kartu galime įveikti šaliai ir pasauliui kilusius iššūkius, todėl „Ekskomisarų biuras“ yra pasiruošęs bendradarbiauti su visom institucijomis ir prisidėti savo resursais bei kompetencijomis“, – sako Arvidas Januška, bendrovės „Ekskomisarų biuras“ generalinis direktorius.

   Anot jo, beveik 1 400 specialistų turinti bendrovė, saugos paslaugas teikianti visoje Lietuvoje, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Alytaus, Marijampolės savivaldybėms ir kitoms šalies valdžios institucijoms gali padėti vykdyti funkcijas, kurios pagelbėtų kovojant su pandemija.

   „Kovos su šia pandemija specialistai medikai teigia, kad viena iš kertinių priemonių suvaldyti koronaviruso plitimą – griežtai laikytis nurodymų, pavyzdžiui, kuo mažiau žmonėms kontaktuoti fiziškai, o rizikos grupės asmenims ar grįžusiems iš užsienio, įtariamiems galimai užsikrėtus virusu ar bendravusiems su sergančiaisiais ir įtartinais – būti griežtame karantine ir saviizoliacijoje, – primena saugos specialistas. – Tačiau žiniasklaidoje skaitome, kad dalis mūsų piliečių perdėm neatsakingi ir medikų nurodymų nesilaiko ar net, sakyčiau, sąmoningai jiems nusižengia. Tokiems neatsakingiems poelgiams galime padėti užkirsti kelią.“

   Teigiama, kad „Ekskomisarų biuras“ turi resursų ir yra pasirengęs kartu su savivaldybėmis, pavyzdžiui, nemokamai vykdyti naudojimosi viešuoju transportu kontrolę, karantino vietų bei kitų objektų stebėjimą, mieste budintys „Ekskomisarų biuro“ ekipažai gali fiksuoti karantino režimo pažeidimus ir apie juos informuoti atsakingus asmenis bei institucijas.

   „Taip pat esame pasiruošę bendradarbiauti vykdant karantino vietų, gydymo įstaigų bei kitų objektų apsaugą, kontroliuoti žmonių srautus patenkant į įvairaus pobūdžio objektus bei pačiuose objektuose, teikti kitas mūsų kompetenciją atitinkančias paslaugas, – akcentuoja A. Januška. – Skatiname ir visuomenines savanorystės iniciatyvas, prie kurių dalis mūsų darbuotojų mielai prisidėtų.“

 

Daugiau informacijos:

Arvidas Januška, UAB „Ekskomisarų biuras“ generalinis direktorius, +370 686 55525, a.januska@ekskomisarai.lt

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.