Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Trys geros naujienos apie kovą su COVID-19

  Su Raseinių rajono savivaldybės gyventojais norime pasidalinti geromis naujienomis, susijusiomis su pastangomis stabdyti COVID-19.

 Pirma, iš valstybės rezervo gavome 800 litrų dezinfekcinio skysčio, kurį daliname gydymo įstaigoms, seniūnijoms, saviizoliacijos vietoms.

  Antra, specialiai paruoštas dar vienas autobusas, kuris yra tinkamas parvežti gyventojus iš savivaldybių, kuriose yra valstybės sienos kirtimo punktai. Šiuo autobusu asmenys bus nuvežami į saviizoliacijos patalpas.

  Trečia, Raseinių rajono savivaldybė kiek įmanoma stengiasi bendradarbiauti, pasidalindama apsaugos priemonėmis. Vakar policijai perdavėme respiratorius, pirštines, kombinezonus. Tai tik pradžia. Daroma viskas, kad šios paramos apimtys didėtų.

Tam, kad išliktumėte sveiki ir išvengtumėte viruso, prašome būti sąmoningaisir laikytis nurodymų, kuriuos nuolat skelbiame Savivaldybės interneto svetainėje ir socialiniame tinkle Facebook.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.