Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Šiluva atsisveikina su Mažosios kultūros sostinės vardu

   Štai ir apsisuko metų ratas, o Šiluvai baigėsi intensyvūs, kupini iššūkių ir didelių darbų metai. Praėjusieji metai miesteliui buvo itin reikšmingi – Šiluva 2018 metais buvo paskelbta Mažąja Lietuvos kultūros sostine. Visi džiugūs dalykai turi savo pradžią ir pabaigą. Taip ir Šiluva, užbaigusi visus darbus, nori tarti AČIŪ visiems, kurie kartu keliavo su mumis šiuo gražiu Mažosios kultūros sostinės keliu.

Tai buvo didelis iššūkis ne tik Šiluvai, bet ir visam Raseinių rajonui. Esame labai dėkingi visiems, kurie padėjo, patarė, palaikė ir padrąsino. Tariame ačiū Raseinių rajono savivaldybės merui A. Griciui, vicemerei G. Rašimienei ir visai Raseinių rajono savivaldybės tarybai, Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungai, Raseinių rajono vietos veiklos grupei, VšĮ „Atrask Raseinius“, Raseinių komunalinių paslaugų Šiluvoje padalinio darbuotojams. Taip pat dėkojame visoms Šiluvos įmonėms ir įstaigoms bei Šiluvos saviveiklininkams, kurių dėka Mažąją kultūros sostinę taip gražiai galėjome pristatyti visoje Lietuvoje. Labai sunku išvardinti visus, kurie savo darbais prisidėjo prie šio įvykio, tačiau kiekvienam siunčiame savo širdies padėką ir džiaugiamės, kad buvote kartu. Ypač dėkojame visiems šiluviškiams ir miestelio svečiams, kurie lankėsi renginiuose, plojo koncertuose, dalyvavo spektakliuose. Didžiausias įvertinimas ir padėka mums yra jūsų buvimas kartu ir plačios šypsenos veiduose.

Šiluva užbaigė Mažosios kultūros sostinės atstovavimą ir linki sėkmės kitai Kauno apskrityje išrinktai 2019 metų Mažajai kultūros sostinei – Žiežmariams.

 

VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ vardu pirmininkė Judita Stoškienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.