Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 23 d.

Prisijungimas


 
 
Naujienos
Pašaltuonio bendruomenės „Šaltuona“ veiklos stiprinimas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija 2018 metų liepos 23 d. sudarė biudžeto lėšų panaudojimo sutartį Nr. SR – 466 su visuomenine organizacija Pašaltuonio bendruomene „Šaltuona“. Savivaldybės administracija finansavo kaimo plėtros programos projekto „Pašaltuonio bendruomenės „Šaltuona“ veiklos stiprinimas“ paraišką, skirdama jos įgyvendinimui 369 Eur.

   Bendruomenė „Šaltuona“ pagal panaudos sutartį naudojasi buvusios mokyklos pastatu. Įgyvendinus šį projektą, iš skirtų lėšų, buvo apdraustas bendruomenės namų pastatas nuo nelaimingų atsitikimų vieneriems metams.

   Įsigijome vertikalias žaliuzes, kurios sumontuotos bendruomenės namų salėje. Jos ne tik puošia ir dengia 6 langus, bet ir suteikia jaukumo, ir apsaugo interjerą nuo saulės spindulių.

   Bendruomenės patalpose vyksta įvairūs susirinkimai, mokymai, susitikimai, vaikų stovyklos, repeticijos ir renginiai.

   Bendruomenės „Šaltuona“ namai, įsigijus vertikalias žaliuzes, tapo gražesni, patrauklesni. Renginių įvairovė pritrauks didesnį ratą lankytojų ir visi džiaugsis jaukesniais bendruomenės namais.

 

  

Bendruomenės vadovė Edita Dubiskienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.