Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. kovo 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8340347
Šiandien: 2339
Dabar: 17
Prenumerata

 
 


Dėl smulkaus ir vidutinio verslo paramos »»»

Priminimas naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais »»»

   Š. m. kovo 27 d. 10 val. organizuojamas Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks Savivaldybės III aukšto salėje, adresu V. Kudirkos g. 5. Planuojama posėdžio darbotvarkė – Dėl pradėto tarybos nario Valdemaro Jaciko elgesio tyrimo užbaigimo.

Naujienos
 
   2018-03-23  Žemaičio aikštė pražydo ramunių žiedais

   Kovo 24-ąją minima Pasaulinė tuberkuliozės diena, kurios tikslas – informuoti visuomenę apie pavojingą infekcinę ligą, plintančią lašeliniu būdu per orą. Šios ligos simbolis yra balta ramunė, todėl penktadienį Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras jau ne pirmus metus Raseinių miesto Žemaičio aikštėje surengė akciją „Baltosios ramunės“. Baltąsias ramunes akcijai pagamino rajono mokyklų mokiniai, o puošiant žiedais aikštės pievą itin aktyviai dalyvavo mūsų mažiausieji - darželių auklėtiniai.

Plačiau
 
   2018-03-23  Raseinių mero krepšinio turnyre pusfinalio varžybos

   Savivaldybės ( Raseiniai) ir SK ,,Julisa“ ( Raseiniai) komandos nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir finale susitiks tarpusavyje dėl nugalėtojų taurės, o pralaimėjusieji kovos dėl 3 - 4 vietos. Savivaldybės krepšininkai gan lengvai nugalėjo pajėgią Gėluvos komandą, o SK ,,Julisa“ didesnio pasipriešinimo nesulaukė iš Girkalnio krepšininkų.

Plačiau
 
   2018-03-23  Atsinaujinsiantys Raseinių daugiabučiai gaus valstybės paramą

   Šiemet ketvirtame etape 30 proc. valstybės finansavimą renovacijos (modernizacijos) rangos darbams gaus net 15 daugiabučių Raseinių mieste iš 310 visoje Lietuvoje. Daugiabutis Viduklėje pateko į 217 namų rezervinį sąrašą 70-uoju numeriu.

Plačiau
 
   2018-03-23  Žemės diena Betygaloje

   Kovo 20 dieną Betygaloje paminėjome Tarptautinę Žemės dieną ir pavasario lygiadienį. Rytą buvo iškelta Žemės vėliava miestelio skvere. Prie mūsų prisijungė Betygalos seniūnas S. Totilas, Betygalos Maironio gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Paukšteliams namelius - du inkilėlius -dovanojo Vilija Gintautienė, juos iškėlėme skvero medžiuose. Antroji renginio dalis įvyko vakare ant antrojo Betygalos piliakalnio. Prie degančio laužo palydėjome saulę, artėjančiam Betygalos jubiliejui buvo skirta literatūrinė dalis - klausėmės Reginos Musteikienės skaitomų Betygalos krašto literatų eilių, tarp jų ir Betygalos šviesuolio Antano Juškos, išėjusio Anapilin prieš beveik 15 metų (šią sukaktį minėsime gegužės mėn.). Laužo liepsnos ne tik sielas sušildė, bet ir pamaitino - gaminomės netradicinę vakarienę.

Plačiau
 
   2018-03-23  Šiluva – pavyzdys mažosioms Lietuvos kultūros sostinėms

   Kovo 20 d. Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas ir Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė Judita Stoškienė LR kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jansson kvietimu viešėjo Vilniuje, Kultūros ministerijoje.

Plačiau
 
   2018-03-23  Poezijos posmai pavasariui

   Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras, įgyvendindamas 2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą, vykdo meninių gebėjimų lavinimo veiklą. Viena iš šios veiklos dalių yra literatų būrelio užsiėmimai. Negalią turintys literatūrinio žodžio mylėtojai čia gali pasidalinti savo kūryba, pabendrauti tarpusavyje, dalyvauti įvairiuose literatų konkursuose, viešinti savo kūrybą.

Plačiau
 
   2018-03-23  UNESCO pasaulio paveldas Lietuvoje: ar turistai žino ir vertina?

   1073 objektai 167 šalyse. Tiek užsibrėžę aplankyti UNESCO pasaulio paveldo vietovių lankytojai entuziastai, savo kelionių įspūdžiais besidalinantys specialioje svetainėje. Jų taikiklyje – ir septynios Lietuvos gamtos, istorijos ir kultūros vertybės, įtrauktos į UNESCO sąrašus. Ar pakankamai gerai patys jas žinome ir išnaudojame stiprindami šalies turizmo konkurencingumą pasaulyje? Beje, UNESCO vietovės gali būti įdomios ne tik užsieniečiams: vietiniai turistai galbūt atmintinai žino, kad UNESCO saugomas yra Vilniaus senamiestis, Kernavė ar Kuršių nerija, tačiau jiems atradimu gali tapti faktai apie LDK kunigaikščių deginimo slėnį, Mindaugo karūnavimo kalną, Radvilų archyvus ar vietą Vilniaus rajone, kur buvo matuojamas dienovidinio lankas ir Žemės dydis.

Plačiau
 
   2018-03-22  Įvyko 50-asis Tarybos posėdis

   Kovo 22 d. įvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos 50-asis posėdis, kuriame apsvarstytas 51 sprendimų projektas.

Plačiau
 
   2018-03-21  10 metų gimnazijai – 10 netradicinių renginių gimnazistams!

   Ariogalos gimnazijos bendruomenė šiemet švenčia. Be visų tradicinių švenčių, vykusių ir vyksiančių gimnazijoje, išskirtume Lietuvos 100-metį ir gimnazijos 10-metį. 10 metų gimnazijai – 10 netradicinių renginių gimnazistams! Vienas jų – kovo 15 d. Žalgirio arenoje vykusi „Geriausia ever pamokų diena“, į kurią net trimis dideliais autobusais išriedėjo visi I-IV gimnazijos klasių mokiniai, išlydėti ir sutikti gimnazijos direktoriaus Arvydo Stankaus. Renginys buvo įspūdingai išreklamuotas: sutikite, ne kiekvieną dieną pasitaiko proga išvysti įkvepiančias Lietuvos ir pasaulio asmenybes, kurios dalinasi tobulėti skatinančiomis patirtimis, mokslo naujienomis ir karjeros perspektyvomis. Organizatoriai išsikėlė didelį iššūkį – didžiausią Lietuvoje pamoką, iš kurios nesinorės pabėgti. Apie tai, ar iš tikrųjų nesinorėjo pabėgti, kaip tik ir pakalbėsime.

Plačiau
 
   2018-03-21  Savaitgalį vyks jubiliejinė „Maisto banko” akcija

   Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija.

Plačiau
 
   2018-03-21  Festivalyje „Mes – Pasaulis“ skambėjo Viduklės darželio dainininkių balsai

   Vilniuje vykęs XVI populiariosios dainos ir šokio festivalis „Mes – Pasaulis“ sukvietė vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos chorus, šou grupes, solistus ir įvairių stilių šokių grupes iš visos Lietuvos. Šiame festivalyje dalyvavo ir Viduklės darželio mergaičių vokalinė grupė „Ugnelė“. Už muzikalų ir artistišką atlikimą mažosios dainininkės buvo apdovanotos diplomu ir pakviestos dalyvauti festivalio „Mes – Pasaulis“ finale, kurį filmuos LRT televizija.

Plačiau
 
   2018-03-21  Berteškių ir Žaiginio viešosios erdvės bus patrauklios

   Kovo 20-ąją Raseinių rajono savivaldybės administracija ir Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos pasirašė dviejų projektų finansavimo sutartys.

Plačiau
 
   2018-03-21  Rajoninė istorijos konferencija „Mano mokykla“

   Važiuojant Žemaičių plentu prieš akis išnyra balti Šv. archangelo Mykolo bažnyčios bokštai, matomi žali parkeliai, mažos gatvelės, dvelkia jauki ramybė... Tai Ariogala. Eidami pagrindine miestelio gatve išvystame gana didelį raudonstogį pastatą, šviesius didelius langus ir aiškų užrašą „Ariogalos gimnazija“...

Plačiau
 
   2018-03-21  Vicemerė susitiko su probacijos tarnybos atstovais

   Kovo 19 d. Šiaulių apygardos probacijos tarnybos direktorius Regimantas Mikaliūnas ir Probacijos skyriaus specialistai Virgilijus Bartusevičius bei Dalia Selvenienė susitiko su Savivaldybės vicemere Gitana Rašimiene ir aptarė smurto prevencinės darbo grupės įkūrimo rajone klausimą. Mero pavaduotoja išklausė pareigūnų pasiūlymus ir pritarė šios grupės įkūrimo idėjai.

Plačiau
 
   2018-03-20  Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras pakvietė į sporto salės atidarymo šventę

   Šiandien Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras pakvietė į neeilinį įvykį – kapitališkai suremontuotos sporto salės atidarymo šventę. Atjaunėjusioje salėje susirinkusius moksleivius, pedagogus, svečius pasveikino mokyklos direktorė Rita Šilvienė, kuri priminė, kad dar visai neseniai sporto salė neatitiko nei higienos, nei techninių reikalavimų, tačiau vos dvejus metus trukęs remontas ją neatpažįstamai pakeitė: buvo sutvarkyta tiek pastato išorė, tiek vidus, apšiltintos sienos, paklota grindų danga, įsigyta įrangos ir kt.

Plačiau
 
   2018-03-19  Sąskaitos išsiųstos atliekų turėtojams

   Savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojams ir kitiems atliekų turėtojams, visiems nekilnojamojo turto savininkams yra parengtos ir išsiųstos sąskaitos už 2018 m. komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Plačiau
 
   2018-03-19  Apie griuvenas, pavojingas atliekas ir nacionalinį konkursą

   Praėjusioje rajono seniūnų sueigoje Savivaldybės administracijos specialistai pateikė kaimo bendruomenėms ir visiems gyventojams aktualią informaciją.

Plačiau
 
   2018-03-19  Dviratininkai Lietuvos atkūrimo šimtmetį pažymės lenktyniaudami 100 km lenktynėse

   Geriausi Lietuvoje lenktyniaujantys dviratininkai ir dviračių sporto mėgėjai sezoną atidarys šimtmečiui paminėti skirtose dviratininkų lenktynėse. Balandžio 15 dieną Šiluvoje bus duotas startas pirmosioms sezono lenktynėms „100 kilometrų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui“.

Plačiau
 
   2018-03-19  Įsibėgėja Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas „Kompleksiškai teikiamos paslaugos Raseinių rajono savivaldybėje“

   Projekto tikslinė grupė – šeima (Lietuvos Respublikos piliečiai ir nuolat Raseinių rajone gyvenantys asmenys).

Plačiau
 
   2018-03-19  Dėl suaugusiųjų gyvensenos tyrimo vykdymo Raseinių rajono savivaldybėje

   Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad šių metų kovo-gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Raseinių rajono savivaldybėje tyrimas bus atliekamas balandžio mėnesį.  Bus apklausiami atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos organizuos ir vykdys savivaldybės teritoriją aptarnaujantys visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Plačiau
 
   2018-03-15  „Gyvybės apdovanojimų“ organizatoriai kviečia siūlyti kandidatus

   Jau penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, laukiame iki balandžio 22 d.

Plačiau
 
   2018-03-13  „Lietuvos garbės“ apdovanojimas – mūsų kraštietėms

   Kovo 11-ąją į tradicinį, jau 13 kartą organizuojamą iškilmingų „Lietuvos garbės“ apdovanojimų renginį vyko ir mūsų rajono gyventoja - Betygalos sen. Steponkaimio seniūnaitė Genovaitė Mosteikienė, kuri kartu su Dovile Ovariene, mūsų kraštiete, dabar gyvenančia Kėdainių r., pelnė nominacijos „Metų kaimynės“ apdovanojimą.

Plačiau
 
   2018-03-08  Kviečiame prisijungti prie Europos paveldo dienų organizavimo

   2018 m. rugsėjo 21-23 d. visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusios Europos paveldo dienos. Šių metų tema – Atraskime Šimtmečio paveldą. Nuo 1918 metų sukurtos Lietuvos nekilnojamojo kultūros paveldo objektų pažinimo ir pristatymo visuomenei renginių, sudarančių kuo įvairesnes ir platesnes objektų pažinimo ir lankymo galimybes.

Plačiau
 
   2018-03-05  Institucinės globos pertvarkos projektas

   Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-01-0001 „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“, kurio tikslas – sukurti sąlygas, reikalingas veiksmingos perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos kūrimui ir įgyvendinimui Lietuvoje.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-03-21  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų balandžio–birželio mėnesiais grafikas
 
   2018-03-21  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2018 m. balandžio mėn.

Plačiau
 
   2018-03-20  Aikštelės, esančios Molupių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav., nuomos konkurso sąlygos
 
   2018-03-19  Dėl smulkaus ir vidutinio verslo paramos

   Kviečiame smulkaus ir vidutinio verslo atstovus iki š. m. kovo 30 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijai teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Raseinių rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų naudojimo tvarkos aprašas patvirtintas 2017 m. rugpjūčio 24 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-281 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Plačiau
 
   2018-03-19  Socialinių būstų gyventojų turto deklaracijos – būtinos

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 4 straipsnio 6 dalimi, asmenys ir šeimos, turinčios teisę į paramą būstui išsinuomoti ir jau įrašytos į Raseinių rajono savivaldybės socialinio būsto ar jo sąlygų pagerinimo sąrašus, bei asmenys ir šeimos, nuomojantys Savivaldybei priklausančius būstus, privalo nedelsiant ir ne vėliau kaip iki 2018 m. balandžio 20 d. atvykti į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrių (118 kab., V.Kudirkos g. 5) patikslinti šeimos ir asmens duomenis. Reikalingi šie dokumentai:

Plačiau
 
   2018-03-16  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2018-03-12  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-03-09  Energetikos projektas bus pristatytas Kaune

   VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra kartu su dar 14 partnerių iš Europos šalių įgyvendina INTERREG Baltic Sea Region projektą Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“.

Plačiau
 
   2018-03-08  Skelbiamas 2018 metų Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo paraiškų priėmimas

   Priemonės įgyvendinimo tikslas – pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą registruotoms tradicinėms religinėms bendruomenėms, veikiančioms Raseinių rajone, prisidėti prie krašto kultūrinio paveldo dalies, priklausančio religinėms bendruomenėms, išsaugojimo skiriant Savivaldybės biudžeto lėšų finansavimą religinių pastatų remontui, vidaus patalpų tvarkymui, avarinės grėsmės pašalinimui, aplinkos tvarkymo darbų atlikimui, apsaugos sistemų įrengimui.

Plačiau
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2018-02-26  Gyventojų fizinį aktyvumą skatinanti akcija

   Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti akcijoje „Eik, judėk – tik netingėk!“, kurios tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojų fizinį aktyvumą – kasdien nueiti po 10 000 žingsnių. Akcija vyks nuo šių metų kovo 1 d. iki birželio 1 d.

Plačiau
 
   2018-02-01  Dalyvauk akcijoje „100 paukščių žinia Lietuvai“

   Akciją skiriame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Žemės mėnesiui, kurį minime kovo 20 - balandžio 20 dienomis. Paukščiai – tarpininkai tarp dangaus ir žemės, jie mums parneša džiugią žinią apie pavasarį, atgimimą, širdis pripildo džiaugsmo ir dėkingumo.

Plačiau
 
   2017-12-28  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų sausio–kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.