Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8599547
Šiandien: 1434
Dabar: 23
Prenumerata

 
 
Naujienos
Sveikatos apsaugos ministras ir grupė Seimo narių apsilankė Raseiniuose

   Ketvirtadienį po pietų į Raseinius atvykę Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Seimo nariai Vida Ačienė, Arvydas Nekrošius ir Darius Kaminskas pirmiausia Savivaldybėje susitiko su meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Remigijumi Aču ir direktoriaus pavaduotoju Dariumi Ulicku.

  Atsakydamas į mero klausimą, kas laukia VšĮ Raseinių ligoninės po numatytos įvykdyti atskirų Lietuvos regionų sveikatos apsaugos tinklo restruktūrizacijos, ministras teigė, kad apie tai dar anksti kalbėti. Mintis yra tokia: planuojama sveikatos tinklo pertvarka regionuose – jų centruose būtų sutelktos geriausi specialistai, materialinė bazė, kurioje gautų įvairias gydymo paslaugas tų regionų gyventojai.
   Rajonų ligoninių nežadama uždaryti – jose liktų specializuoti, sėkmingiausiai dirbantys medicinos skyriai, kurie jau dabar teikia kokybiškas paslaugas ir kitų rajonų gyventojams. Šiose gydymo įstaigose taip pat bus suteikiama pirminė medicinos pagalba pacientams, sergantiems įvairiomis ligomis, bet reikalui esant, jie bus perkeliami į regiono centrinę ligoninę. Ministro nuomone, tokia pertvarka išspręstų nemažai dabartinių problemų sveikatos apsaugos sistemoje, nes šiuo metu kai kuriose ligoninėse sumažėjo pacientų skaičius, stinga aukštos kvalifikacijos medikų, geros įrangos ir kokybiškų paslaugų.
   Savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas pabrėžė, kad labai svarbu į rajonus ligonines pritraukti kuo daugiau jaunų specialistų ir juos skatinti gerai dirbti, tobulėti geromis darbo, buities sąlygomis, patraukliu atlyginimu. Ministras A.Veryga pritarė šiai minčiai, bet, jo nuomone, sprendžiant šį svarbų klausimą turėtų daugiau prisidėti savivaldybės. Svečiai atsakė ir į vicemerės G.Rašimienės bei administracijos direktoriaus D.Ulicko klausimus.
   Po susitikimo Savivaldybėje svečiai apsilankė keliose Raseinių miesto medicinos įstaigose, taip pat Raseinių ligoninėje, kur susitiko su medikų kolektyvu. Ministras sulaukė nemažai klausimų – į vienus jis išsamiai atsakė, į kitus sakė dar pats ieškos atsakymų pasitelkęs ekspertus, nes reikia geriau įsigilinti į situaciją, viską ūkiškai pasverti.
   Kaip bus, ateitis parodys, bet per šiuos metus A.Veryga pažadėjo atlikti analizę, kuria kryptimi turėtų pasukti Lietuvos sveikatos apsaugos sistema stiprinant regionų centrų gydymo įstaigas.

 

   

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.