Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Apsvarstytos dar trys Strateginio veiklos plano programos

   Šiandien darbą tęsė Nuolatinė strateginio planavimo darbo grupė, kuri apsvarstė Raseinių rajono savivaldybės 2019 -2021 m. strateginio veiklos plano tris programas: Švietimo ir ugdymo proceso užtikrinimo (Nr. 02), Kūno kultūros ir sporto (Nr. 04) ir Kultūros renginių organizavimo ir kultūros veiklos (Nr. 05), kurias pristatė šių programų koordinatorė Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė.

Svarstyme dalyvavo Savivaldybės vadovai, mero deleguoti Savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, įstaigų vadovai. Svarstymų dalyviai teikė siūlymus ir gyvai diskutavo dėl programų priemonių tikslingumo, finansavimo tvarkos ir lėšų poreikio, kuris daugeliu atvejų yra didesnis, nei leidžia galimybės.

Nuolatinė strateginio planavimo darbo grupė darbą tęs rytoj – vyks dar keturių programų svarstymas: Kaimo plėtros, Kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo, Rajono savivaldybės teritorijų planavimo ir Aplinkos apsaugos.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.