Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 23 d.

Prisijungimas


 
 
Naujienos
Mokiniai sėdo į Tarybos narių vietas

   Šiandien ryte Raseinių miesto Šaltinio progimnazijos 6a klasės ugdytiniai pasijuto Savivaldybės tarybos nariais. Posėdžių salėje laikinai sėdę į politikų vietas, jie klausėsi mero Algirdo Griciaus pasakojimo apie rajono vadovo, jo kolegų darbą ir patys pateikė ne vieną aktualų klausimą.

 

   Meras paprastais ir konkrečiais pavyzdžiais šeštokams, kurie domisi būsimomis profesijomis, šiandien lydimi mokytojų Neringos Viršilienės bei Ritos Barauskienės atėjo į Savivaldybę, papasakojo, kaip planuoja savo darbotvarkę, susitikimus  su gyventojai, kaip rengiasi Tarybos posėdžiams, kuriuose yra sprendžiami svarbiausi Raseinių krašto klausimai. Pasak jo, politikai priima sprendimus, kuriuos Savivaldybės administracijos vadovai ir specialistai vykdo. Atsakydamas į jaunųjų raseiniškių klausimus, kada bus sutvarkytas pagrindinis rajono stadionas, pastatytas baseinas, kodėl mieste yra nemažai apleistų pastatų, meras pabrėžė, kad Savivaldybė neturi tiek lėšų, kad galėtų vienu užmoju išspręsti visų problemų. Kam teikti pirmenybę, sprendžia Tarybos nariai, tačiau jų nuomonės neretai išsiskiria, todėl tenka ir pasiginčyti dėl vieno ar kito sprendimo projekto.

   „Pastaruoju metu Raseinių kraštas gražėja: atnaujinamos gatvės, viešosios erdvės, renovuojami namai, todėl čia žmonėms bus geriau gyventi, apsilankys daugiau turistų. Kviečiu jus mylėti gimtąjį kraštą, jo nepalikti, o čia kurti savo gerovę ir kartu rūpintis Raseinių ateitimi“, – kalbėjo mokiniams rajono meras.

   Šiame susitikime dalyvavo ir Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyresnioji specialistė ieva Bartusevičienė, kuri papasakojo apie savo profesiją ir atsakė į mokinių klausimus.

 

 
 
 
 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.