Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8599609
Šiandien: 1496
Dabar: 77
Prenumerata

 
 
Naujienos
Sportininkams paskirtos premijos

   Šiandien posėdžiavo Savivaldybės mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės vadovaujama Raseinių rajono gyventojų, pasiekusių aukštų rezultatų sporto ir meno srityse, skatinimo komisija.

   Už aukštus sportinius pasiekimus komisija vienbalsiai nutarė piniginėmis premijomis paskatinti imtynių trenerį Valdą Grišių ir prizines vietas Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate pelniusius jo auklėtinius: Andrių Žeką, Dominyką Viliušį, Leandrą Nutautą, Domantą Pauliuščenko, Titą Grišių, Gvidą Narmontą.

   Premijos už aukštus sporto pasiekimus taip pat paskirtos treneriui Algimantui Baubliui ir jo išugdytiems sportininkams - Lietuvos jaunimo komandinio-asmeninio čempionato (kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais) bei Lietuvos komandinio-asmeninio čempionato (kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais) prizinių vietų laimėtojams: Aidui Beržėnui, Gediminui Aušrai, Liudui Račickui, Klaudijai Ačaitei, Emilijai Kumpikevičiūtei, Jovilei Mačiulytei.

   Iš viso treneriams ir sportininkams, atsižvelgiant į pelnytas vietas ir rungtynių lygį, premijoms išdalinta 3975 Eur suma.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.