Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8333129
Šiandien: 61
Dabar: 30
Prenumerata

 
 


Dėl smulkaus ir vidutinio verslo paramos »»»

Priminimas naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais »»»

   Š. m. kovo 22 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 50-asis posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 21 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 21 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė

   Š. m. kovo 27 d. 10 val. organizuojamas Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks Savivaldybės III aukšto salėje, adresu V. Kudirkos g. 5. Planuojama posėdžio darbotvarkė – Dėl pradėto tarybos nario Valdemaro Jaciko elgesio tyrimo užbaigimo.

Naujienos
 
   2018-03-20  Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras pakvietė į sporto salės atidarymo šventę

   Šiandien Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras pakvietė į neeilinį įvykį – kapitališkai suremontuotos sporto salės atidarymo šventę. Atjaunėjusioje salėje susirinkusius moksleivius, pedagogus, svečius pasveikino mokyklos direktorė Rita Šilvienė, kuri priminė, kad dar visai neseniai sporto salė neatitiko nei higienos, nei techninių reikalavimų, tačiau vos dvejus metus trukęs remontas ją neatpažįstamai pakeitė: buvo sutvarkyta tiek pastato išorė, tiek vidus, apšiltintos sienos, paklota grindų danga, įsigyta įrangos ir kt.

Plačiau
 
   2018-03-19  Sąskaitos išsiųstos atliekų turėtojams

   Savivaldybės administracija informuoja, kad gyventojams ir kitiems atliekų turėtojams, visiems nekilnojamojo turto savininkams yra parengtos ir išsiųstos sąskaitos už 2018 m. komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Plačiau
 
   2018-03-19  Apie griuvenas, pavojingas atliekas ir nacionalinį konkursą

   Praėjusioje rajono seniūnų sueigoje Savivaldybės administracijos specialistai pateikė kaimo bendruomenėms ir visiems gyventojams aktualią informaciją.

Plačiau
 
   2018-03-19  Dviratininkai Lietuvos atkūrimo šimtmetį pažymės lenktyniaudami 100 km lenktynėse

   Geriausi Lietuvoje lenktyniaujantys dviratininkai ir dviračių sporto mėgėjai sezoną atidarys šimtmečiui paminėti skirtose dviratininkų lenktynėse. Balandžio 15 dieną Šiluvoje bus duotas startas pirmosioms sezono lenktynėms „100 kilometrų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui“.

Plačiau
 
   2018-03-19  Įsibėgėja Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas „Kompleksiškai teikiamos paslaugos Raseinių rajono savivaldybėje“

   Projekto tikslinė grupė – šeima (Lietuvos Respublikos piliečiai ir nuolat Raseinių rajone gyvenantys asmenys).

Plačiau
 
   2018-03-19  Dėl suaugusiųjų gyvensenos tyrimo vykdymo Raseinių rajono savivaldybėje

   Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad šių metų kovo-gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Raseinių rajono savivaldybėje tyrimas bus atliekamas balandžio mėnesį.  Bus apklausiami atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos organizuos ir vykdys savivaldybės teritoriją aptarnaujantys visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Plačiau
 
   2018-03-16  Ariogalos krepšinio turnyras Raseinių rajono mero taurei laimėti 2018

   Jau paaiškėjo ketvirtfinalio poros.
   Raseinių savivaldybės komanda nugalėjusi Liučiūnų komandą iš Kauno rajono rezultatu 69:49, pateko į turnyro ketvirtfinalį, kur susitiko su kito pogrupio nugalėtoja Sargelių komanda.

Plačiau
 
   2018-03-15  „Gyvybės apdovanojimų“ organizatoriai kviečia siūlyti kandidatus

   Jau penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, laukiame iki balandžio 22 d.

Plačiau
 
   2018-03-15  11 faktų apie vietinį turizmą

   Vietinio turizmo bumas neslūgsta. Atradę pasaulį lietuviai vis aktyviau atranda ir Lietuvą. Pasitinkant Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Turizmo departamentas tradiciškai pateikia 11 įdomių faktų apie vietinį turizmą.

Plačiau
 
   2018-03-15  Pereinamoji ąžuolinė Krivūlė atkeliavo į Raseinius

   Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį „Lietos“ labdaros fondas ėmėsi iniciatyvos įamžinti šį įvykį pastatant „Europos parke“ monumentalų paminklą „Pasaulio lietuvių vienybės karūna“ (projekto autorius – skulptorius Gedminas Radzevičius), simbolizuojantį visame pasaulyje esančių lietuvių vienybės idėją, susitelkimą, siekiant puoselėti, stiprinti ir išsaugoti nepriklausomą Lietuvos valstybę ateities kartoms. Paminklas yra tautos vienybės simbolis, todėl lėšos jo pastatymui renkamos tam skirtų renginių metu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Lėšas gali paaukoti ir kiti rėmėjai, norintys prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo.

Plačiau
 
   2018-03-13  „Lietuvos garbės“ apdovanojimas – mūsų kraštietėms

   Kovo 11-ąją į tradicinį, jau 13 kartą organizuojamą iškilmingų „Lietuvos garbės“ apdovanojimų renginį vyko ir mūsų rajono gyventoja - Betygalos sen. Steponkaimio seniūnaitė Genovaitė Mosteikienė, kuri kartu su Dovile Ovariene, mūsų kraštiete, dabar gyvenančia Kėdainių r., pelnė nominacijos „Metų kaimynės“ apdovanojimą.

Plačiau
 
   2018-03-08  Kviečiame prisijungti prie Europos paveldo dienų organizavimo

   2018 m. rugsėjo 21-23 d. visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusios Europos paveldo dienos. Šių metų tema – Atraskime Šimtmečio paveldą. Nuo 1918 metų sukurtos Lietuvos nekilnojamojo kultūros paveldo objektų pažinimo ir pristatymo visuomenei renginių, sudarančių kuo įvairesnes ir platesnes objektų pažinimo ir lankymo galimybes.

Plačiau
 
   2018-03-05  Institucinės globos pertvarkos projektas

   Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-01-0001 „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“, kurio tikslas – sukurti sąlygas, reikalingas veiksmingos perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos kūrimui ir įgyvendinimui Lietuvoje.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-03-20  Aikštelės, esančios Molupių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav., nuomos konkurso sąlygos
 
   2018-03-19  Dėl smulkaus ir vidutinio verslo paramos

   Kviečiame smulkaus ir vidutinio verslo atstovus iki š. m. kovo 30 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijai teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Raseinių rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų naudojimo tvarkos aprašas patvirtintas 2017 m. rugpjūčio 24 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-281 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Plačiau
 
   2018-03-19  Socialinių būstų gyventojų turto deklaracijos – būtinos

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 4 straipsnio 6 dalimi, asmenys ir šeimos, turinčios teisę į paramą būstui išsinuomoti ir jau įrašytos į Raseinių rajono savivaldybės socialinio būsto ar jo sąlygų pagerinimo sąrašus, bei asmenys ir šeimos, nuomojantys Savivaldybei priklausančius būstus, privalo nedelsiant ir ne vėliau kaip iki 2018 m. balandžio 20 d. atvykti į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrių (118 kab., V.Kudirkos g. 5) patikslinti šeimos ir asmens duomenis. Reikalingi šie dokumentai:

Plačiau
 
   2018-03-16  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2018-03-16  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Plento g. 5 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. kovo 15 d. įsakymu Nr.A1-220, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Plento g. 5. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – suformuojamas žemės sklypas esamiems statiniams eksploatuoti pagal Nekilnojamojo turto kadastre įrašytą jų tiesioginę paskirtį. Planavimo iniciatorė – Ona Sinaikienė. Rengėjas – Juozas Survila. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2018-03-14  Vyks atviras Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis

   Kviečiame kovo 22 d. (ketvirtadienį) 15 val. dalyvauti atvirame RJRT posėdyje. Posėdis bus skirtas kultūrai. Diskutuosim apie kultūrinį gyvenimą ir kultūrinius renginius jaunimui.

Plačiau
 
   2018-03-12  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-03-09  Energetikos projektas bus pristatytas Kaune

   VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra kartu su dar 14 partnerių iš Europos šalių įgyvendina INTERREG Baltic Sea Region projektą Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“.

Plačiau
 
   2018-03-08  Skelbiamas 2018 metų Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo paraiškų priėmimas

   Priemonės įgyvendinimo tikslas – pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą registruotoms tradicinėms religinėms bendruomenėms, veikiančioms Raseinių rajone, prisidėti prie krašto kultūrinio paveldo dalies, priklausančio religinėms bendruomenėms, išsaugojimo skiriant Savivaldybės biudžeto lėšų finansavimą religinių pastatų remontui, vidaus patalpų tvarkymui, avarinės grėsmės pašalinimui, aplinkos tvarkymo darbų atlikimui, apsaugos sistemų įrengimui.

Plačiau
 
   2018-03-01  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2018-02-26  Gyventojų fizinį aktyvumą skatinanti akcija

   Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti akcijoje „Eik, judėk – tik netingėk!“, kurios tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojų fizinį aktyvumą – kasdien nueiti po 10 000 žingsnių. Akcija vyks nuo šių metų kovo 1 d. iki birželio 1 d.

Plačiau
 
   2018-02-22  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektų, kurie bus finansuojami iš Savivaldybės biudžeto lėšų, atranką

   Skatindama nevyriausybinių organizacijų kūrybines iniciatyvas Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2018-02-01  Dalyvauk akcijoje „100 paukščių žinia Lietuvai“

   Akciją skiriame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Žemės mėnesiui, kurį minime kovo 20 - balandžio 20 dienomis. Paukščiai – tarpininkai tarp dangaus ir žemės, jie mums parneša džiugią žinią apie pavasarį, atgimimą, širdis pripildo džiaugsmo ir dėkingumo.

Plačiau
 
   2017-12-28  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų sausio–kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.