Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8475438
Šiandien: 1785
Dabar: 9
Prenumerata

 
 
Naujienos
Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ir išsinuomoti įstatymo 7 straipsniu „Asmenys ir šeimos, atitinkantys šio įstatymo 8, 9 ir 10 straipsniuose nustatytus reikalavimus, norėdami gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nustatyta tvarka su atitinkamu prašymu kreipiasi į savivaldybės vykdomąją instituciją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, o jeigu asmuo gyvenamosios vietos neturi, – į savivaldybės, kurios teritorijoje gyvena, vykdomąją instituciją.“.

   Nuo 2018 m. sausio 1 d. nebelieka gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitos. Tie asmenys, kurie iki 2018 m. sausio 1 d. buvo įtraukti į šią apskaitą ir kurie ne dėl ne nuo jų priklausančių priežasčių negali deklaruoti gyvenamosios vietos, privalo kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją ir pateikti prašymą įtraukti juos į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

   Įspėjame, kad asmenys ir šeimos, laukiantys eilėje socialinio būsto, kurie buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, nesusitvarkys deklaruotos gyvenamosios vietos, bus braukiami iš sąrašų socialiniam būstui gauti.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.