Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Stipriname bendruomenės tarpusavio ryšį

   Rugpjūčio 10 d. Ramonų kaimo bendruomenės 40 dalyvių, projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ lėšomis, vyko į kelionę. Į kelionę buvo kviečiamos šeimos, auginančios vaikus, tačiau, atsiradus galimybei, buvo pakviesti įvairaus amžiaus ir socialinių grupių šeimos, vaikai, senjorai ir kiti projekto dalyviai. Kelionės tikslas: stiprinti tėvų, senelių, vaikų ir kitų asmenų tarpusavio ryšį, mokytis komandinės veiklos, sutelktumo. Išvykos metu susipažinta su Klaipėdos rajono Jakų bendruomene, jų per 15 metų vykdytais projektais, pasidalinta darbo patirtimi. Likusią dienos dalį paskyrėme poilsiui ir dalyvių bendravimui prie jūros Šventojoje. Visi džiaugėsi, kad buvo pamaitinti nemokamais pietumis.

   Kelionės metu buvo pagerbti tos dienos gimtadienininkai, supažindinta su saugaus eismo ir kelionės bei elgesio prie jūros taisyklėmis, dalyviams įteikti atšvaitai, o gimtadienininkams, kaip dovanėlės, įteikta eismo saugumo liemenės, krepšeliai.

   Grįžtant dalinomės patirtais įspūdžiais. O jų tikrai buvo įvairių ir pakankamai daug. Nutarėme, kad jūra visiems buvo gera, suteikė ramybės, švelnios saulės ir geros nuotaikos. Visi grįžome linksmi, patenkinti ir smagūs - tarsi viena darni šeima.

 

 

Projekto vadovė Dalytė Raudonienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.