Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Primename apie Ministro Aurelijaus Verygos priimtus sprendimus

Primename, kad vakar Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė Sprendimą dėl nurodymų tarptautinius komercinius krovinių vežimus vykdančioms įstaigoms bei Sprendimą dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse, kuriais nustatytos, visuomenei aktualios elgesio taisyklės. Raseinių rajono savivaldybė dar kartelį kviečia susipažinti su esminėmis šių sprendimų nuostatomis.

   Pasirašydamas Sprendimą dėl nurodymų tarptautinius komercinius krovinių vežimus vykdančioms įstaigoms ministras Aurelijus Veryga nusprendė:

1)     Rekomenduoti Lietuvos Respublikoje įdarbintiems vairuotojams, ekipažų ir įgulų nariams, kurie dirba tarptautinius  komercinius krovinių vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius krovinių vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, grįžus ar atvykus iš užsienio valstybių, izoliuotis 14 dienų laikotarpiui arba iki kito numatyto išvykimo, jeigu numatyta išvykimo diena ankstesnė nei 14 dienų laikotarpis.

2)     Įpareigoti transporto priemonių valdytojus:

a)     užtikrinti 14 dienų izoliavimuisi tinkamas patalpas, jei vairuotojai, ekipažų ar įgulų nariai neturi galimybių patys jomis pasirūpinti

b)     užtikrinti tinkamą transporto priemonių valymą ir dezinfekciją vadovaujantis parengtomis rekomendacijomis „Dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai“

c)     aprūpinti transporto priemonių vairuotojus rankų higienos ir dezinfekavimo priemonėmis.

   Tuo tarpu Sprendimu dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse nusprendė:

1)     Uždrausti parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse būriuotis didesnei nei 5 asmenų grupei.

2)     Įpareigoti parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).

3)     Uždrausti vaikų žaidimų aikštelėse vienu metu žaisti daugiau nei vienos šeimos vaikams.

   Raseinių rajono savivaldybės administracija nori priminti, kad visos šios priemonės įvestos dėl visuomesnės saugumo ir gerovės. Linkime būti sveikiems, saugoti save ir kitus.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.