Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 20 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 

  Vykdoma gyventojų nuomonės apklausa »»»  


    Š. m. spalio 22 d. 9.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. spalio 22 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. spalio 23 d. 11.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalųkomiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. spalio 23 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. spalio 24 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/


    Š. m. spalio 25 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 57-asis posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2018-10-19  Tarėsi dėl Kryžkalnio memorialo atidarymo šventės

Šiandien Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero patarėja Vaida Tunaitienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas susitiko su Raseinių r. kultūros centro darbuotojais aptarti pasirengimo Kęstučio apygardos aukų memorialinio paminklo Kryžkalnyje atidarymo šventei.

Plačiau
 
   2018-10-19  „Sodžiaus“ diena Nemakščiuose

   Menas – tai žmonijos dvasinės patirties įamžinimas kūriniuose, kurie atskleidžia jos sielos gelmes. Be meno žmogus tiesiog sunyktų dvasiškai, nebegalėtų išreikšti ir parodyti žmonijai supančio pasaulio grožio, be meno nebūtų įmanomas joks pasaulis.

Plačiau
 
   2018-10-19  Šiandien prasideda šimtmečiui skirta „Maisto banko“ akcija, vyksianti šimte Lietuvos miestų ir miestelių

   „Šimtas miestų ir miestelių – simbolinis siekis, iškeltas pažymint šiemet minimą atkurtos Lietuvos šimto metų sukaktį. „Maisto banko“ akcijos savanoriai pasiruošę dirbti dar plačiau ir energingiau, kad gerumo vajus apimtų ir tas vietoves, kurios į labdaros rinkimą įtrauktos nebuvo“, – sako „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Plačiau
 
   2018-10-18  Ariogališkiams suteikta visa informacija apie apklausą

   Spalio 19-20 d. Ariogalos miesto seniūnijos patalpose vyks vietos gyventojų apklausa dėl projekto „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“ – gyventojams bus pateikti du galimi miesto aikštės sprendinių variantai, iš kurių jie turės pasirinkti vieną.

Plačiau
 
   2018-10-18  Pasirašyta projekto „Raseinių miesto Turgaus gatvės rekonstravimas“ finansavimo sutartis

   2018 m. spalio 17 d. tarp VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta projekto Nr. 06.2.1-TID-R-511-21-0013 „Raseinių miesto Turgaus gatvės rekonstravimas“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis.

Plačiau
 
   2018-10-17  Kviečiame siūlyti kandidatus Etikos komisijai
 
   2018-10-17  Kuo privalu pasirūpinti, kad ugnis nesupleškintų namų

   Kūrenate krosnį, bet negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo valytas kaminas ar dūmtraukiai? Spėliojate, gal prieš metus kitus... Neabejokite,  ugnis jau rengiasi užsukti į svečius. Manote, kad taip tikrai nenutiks? Deja, per penkerius metus dėl krosnių, židinių, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų Lietuvoje žuvo 50 žmonių.  Be to,  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet dėl šios priežasties gyvenamieji namai degė per 880 kartų. 

Plačiau
 
   2018-10-16  Jaunimo garantijų iniciatyvų projekto „JUDAM“ partnerių atranka

   Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau-Departamentas) nuo 2019 m. įgyvendins Jaunimo garantijų iniciatyvų projektą „JUDAM“, kurio tikslas – mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio, darbo biržoje neregistruoto 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

Plačiau
 
   2018-10-16  Pasitarimas su ugdymo įstaigų vadovais

   Vakar Savivaldybės meras Algirdas Gricius, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, Biudžeto ir finansų analizės skyriaus vedėja Dalia Andriulienė susitiko su rajono ugdymo įstaigų vadovais pasitarti dėl etatinio pedagogų darbo apmokėjimo ir mokymo lėšų. Įstaigų vadovai dalijosi patirtimis, kaip sekasi įgyvendinti naująjį Švietimo ir mokslo ministerijos įvestą etatinio darbo apmokėjimo modelį, kas jau nuveikta šia linkme, kokios iškyla problemos ir pan. Mūsų rajonas iš ministerijos nuleistiems reikalavimams pasiruošęs – parengti tvarkų aprašai, su pedagogais sudarytos darbo sutartys ir kt.

Plačiau
 
   2018-10-16  Baigtas įgyvendinti projektas „Užterštos naftos bazės teritorijos Raseinių r. sav., Viduklės geležinkelio stoties teritorijoje sutvarkymas“

 

   Šis Raseinių rajono savivaldybės administracijos įgyvendintas projektas didžiąja dalimi (95 proc.) buvo finansuojamas Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis. Kartu su Savivaldybės 5 proc. indėliu į projekto biudžetą, projekto vertė siekė 243.230 Eur.

Plačiau
 
   2018-10-16  Lapkričio 25-ąją – Kryžkalnio memorialo atidarymas

   Po pustrečio mėnesio darbų įgyvendintas projektas „Kęstučio apygardos aukų memorialinio paminklo statyba ir teritorijos sutvarkymas“ Kryžkalnyje, Nemakščių seniūnijoje. Š. m. lapkričio 25 d. oficialiai visuomenei bus pristatytas sutvarkytas Kęstučio apygardos aukų memorialinis paminklas.

Plačiau
 
   2018-10-16  Mono spektaklis „Išplėšti žodžius iš tamsos“ liko žaiginiškių širdyse

   2018-ieji – ypatingi Lietuvai ir jos gyventojams metai – šiemet minime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Minint šį garbingą jubiliejų Žaiginio bibliotekos lankytojai pakviesti į literatūrinį mono spektaklį „Išplėšti žodžius iš tamsos", skirtą iškilios asmenybės poeto Justino Marcinkevičiaus atminimui. Projektą „Šimtmečio tiltai" finansavo Lietuvos kultūros taryba (Programa „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“), rėmė - Raseinių rajono savivaldybė.

Plačiau
 
   2018-10-15  Lietuvos teismai: „Jūs klausiate – mes atsakome!"

   Š. m. spalio 25 d. Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmuose bus galima gauti nemokamą teisinę pagalbą.

Plačiau
 
   2018-10-15  LR sveikatos apsaugos ministerija kviečia rinkti aktyviausius sveikos gyvensenos propaguotojus

   Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia siūlyti asmenis, organizacijas, neformalius veiklių žmonių susibūrimus apdovanojimams „Už sveiką gyvenseną“ ir padėkoti jiems už pastangas stiprinti visuomenės sveikatą. Jau antrą kartą vyksiantys apdovanojimai – tai padėka aktyviems mūsų visuomenės nariams už jų ilgametį darbą ir asmeninį pavyzdį įkvepiant kitus rinktis aktyvesnį, sveikesnį, įdomesnį gyvenimo būdą.

Plačiau
 
   2018-10-15  Žurnalistai gauna informaciją iš pirmų lūpų

   Po pertraukos vėl rengiamos spaudos konferencijos su Savivaldybės vadovais, kurie atsako žiniasklaidos atstovams į jiems rūpimus klausimus.

Plačiau
 
   2018-10-15  Žemės ūkio ministro vizitas į Raseinius

   Per pastarąsias dvi savaites Raseinių rajono savivaldybėje apsilankė du Lietuvos Vyriausybės nariai: ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir žemės ūkio ministras Giedrius Surplys. Pasatarasis penktadienį atvyko su savo komanda ir pirmiausia susitiko su meru Algirdu Griciumi bei Savivaldybės administracijos direktoriumi Liudu Kavaliausku. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius ir jo padėjėjai Kęstutis Užemeckas bei Skaidrutė Žuvelaitienė, buvo kalbama apie žemės ūkio sektoriaus padėtį šiame krašte.

Plačiau
 
   2018-10-12  Įvykdytas dar vienas projektas Gylių kaimo bendruomenėje

   Žemės ūkio ministerijai paskelbus, kad kaimo bendruomenės gali teikti paraiškas nacionalinei paramai gauti, Gylių  kaimo bendruomenės  susirinkime buvo nutarta pasinaudoti parama ir pasirinkta viena iš trijų veiklos sričių "Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimą“.

Plačiau
 
   2018-10-11  Mokiniai sėdo į Tarybos narių vietas

   Šiandien ryte Raseinių miesto Šaltinio progimnazijos 6a klasės ugdytiniai pasijuto Savivaldybės tarybos nariais. Posėdžių salėje laikinai sėdę į politikų vietas, jie klausėsi mero Algirdo Griciaus pasakojimo apie rajono vadovo, jo kolegų darbą ir patys pateikė ne vieną aktualų klausimą.

Plačiau
 
   2018-10-11  Raseiniuose treniruosis Lietuvos kariai

   Šių metų spalio 15 – 31 d.  Raseinių mieste ir rajone Lietuvos kariuomenė organizuoja pratybas, kurių metu bus treniruojamasi atlikti taktinius veiksmus. Pasak pratybų organizatorių, pratybos kasdienei gyventojų veiklai įtakos neturės. Mokymų metu bus naudojamos karinės transporto priemonės, mokomoji garsinė ir dūminė imitacija.

Plačiau
 
   2018-10-11  Savivaldybė pritarė didinti kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus

   Rugsėjo pabaigoje Savivaldybės meras Algirdas Gricius gavo kvietimą į kultūros ministrės Lianos Ruokytės–Jonsson ir Lietuvos savivaldybių vadovų susitikimą dėl kultūros ir meno darbuotojų atlyginimų didinimo. Kvietime nebuvo informacijos, kad ketinama pasirašyti memorandumą, todėl į susitikimą buvo deleguotas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas. Jis grįžęs informavo merą, kad Kultūros ministerija siūlo šios srities specialistams per mėnesį padidinti atlyginimus 19 Eur, jeigu ir savivaldybės įsipareigos tokia suma padidinti atlyginimus kultūros ir meno darbuotojams.

Plačiau
 
   2018-10-11  Savivaldybės darbuotojai apdovanoti šventės proga

   Spalio 10-ąją – Vietos savivaldos dieną – prasmingai paminėjo Savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, bendruomenių atstovai. Juos pasveikinęs meras Algirdas Gricius palinkėjo tolerancijos, pakantumo, didžiulės kantrybės bendraujant su kolegomis, rajono gyventojais ir išminties priimant sprendimus.

Plačiau
 
   2018-10-11  Kaimo bendruomenė „Kalnujai“ įgyvendino projektą

   Kaimo bendruomenė „Kalnujai“ šiemet dalyvavo ir gavo Žemės ūkio ministerijos finansavimą projektui „Bendruomenės namų pritaikymas renginiams ir laisvalaikiui“ pagal veiklos sritį  „Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir stiprinimas“. Bendra projekto vertė – 3370,79 Eur, dalį lėšų – 370,79 Eur skyrė Raseinių rajono savivaldybė.

Plačiau
 
   2018-09-30  Savivaldybės administracija ieško darbuotojų
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-10-16  Kvietimas dalyvauti pirmos pagalbos mokymuose

   Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras š. m. lapkričio 12, 13, 14, 15 d. organizuoja pirmos pagalbos mokymus Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojams, socialines, švietimo, kultūros, sporto paslaugas teikiančių įstaigų bei Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams.

Plačiau
 
   2018-10-16  Vyks kariuomenės pratybos

   Š. m. spalio 21 dieną Raseinių r. (teritorija - tarp Sujainių ir Alėjų gyvenviečių) vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės karių pratybos. Mokymų metu judės ginkluoti kariai, bus naudojami imitaciniai šaudmenys. Kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių, kelių eismo taisyklių ir civilių gyventojų kasdienė veikla nebus trikdoma.

Plačiau
 
   2018-10-16  Kviečiame dalyvauti konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“

   Tradicinis rašinių, piešinių ir fotografijų konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“, skirtas atkurtos Lietuvos 100-mečiui, užėmė starto pozicijas.

Plačiau
 
   2018-10-16  Gruzdiškės seniūnaitijos gyventojų dėmesiui
 
   2018-10-16  Informacija apie numatomą priimti Tarybos sprendimą

   Parengtas sprendimo projektas Dėl Raseinių miesto Klevų gatvės ašinės linijos sutrumpinimo, jos geografinių charakteristikų pakeitimo.

Plačiau
 
   2018-10-12  Ariogalos miesto seniūnijos gyventojų dėmesiui

   Vadovaujantis Raseinių rajono tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS-18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, atviru balsavimu gyventojų susirinkime 2018 m. lapkričio 5 d. 17.30 val. Ariogalos miesto seniūnijos salėje bus renkamas Ariogalos miesto seniūnijos Darbininkų  seniūnaitijos seniūnaitis (-ė).

Plačiau
 
   2018-10-11  Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės administracijos viešas prekių aukcionas
 
   2018-10-08  Skelbiamas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 metų projektų atrankos konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą 2019 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti iš valstybės ir Savivaldybės biudžetų lėšų.

Plačiau
 
   2018-10-08  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2019 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir Savivaldybės biudžeto lėšų atrankos konkursą

   Projekto paraišką gali teikti įregistruotas juridinis asmuo, veikiantis Savivaldybės teritorijoje: neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacija (klubas), išskyrus švietimo ir mokslo įstaigų padalinius, vienijančius kurios nors vienos arba kelių sporto šakų sportininkus, neįgaliųjų nevyriausybinė organizacija, vykdanti sporto veiklas neįgaliesiems (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir kitas skėtines neįgaliųjų organizacijas), viešoji įstaiga (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė arba dalininkė yra valstybė arba savivaldybė), labdaros ir paramos fondas, religinė bendruomenė ar bendrija. Pareiškėjo steigimo dokumentuose turi būti nurodyta, kad pareiškėjas plėtoja neįgaliųjų kūno kultūrą ir sportą. Pareiškėjams numatytas reikalavimas projekto veikloms vykdyti – turėti kineziterapeuto, trenerio arba taikomosios fizinės veiklos specialisto kvalifikaciją turintį darbuotoją.

Plačiau
 
   2018-10-03  Raseinių seniūnijos gyventojų dėmesiui

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS – 18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ Raseinių seniūnijos seniūnaitijose atviru balsavimu bus renkami seniūnaičiai. Susirinkimus organizuoja Raseinių seniūnija.

Plačiau
 
   2018-09-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų spalio–gruodžio mėnesiais grafikas
 
   2018-09-19  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2018 m. spalio mėn.

Plačiau
 
   2018-09-13  Dėl aplinkosauginio konkurso „Kita forma“

   "Kita forma" - tai aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas ugdyti mūsų jautriausios visuomenės dalies - vaikų ir jaunimo ekologinį sąmoningumą. Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir ugdymo įstaigų interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kita) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kitų nebereikalingų atliekų). Pagrindinė konkurso idėja yra ta, jog nebereikalingas daiktas – tai ne šiukšlė, o nepanaudota žaliava, iš kurios galime sukurti naują daiktą, dovaną, namų ar mokyklos interjero dekoraciją.

Plačiau
 
   2018-09-07  Naujas kvietimas teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti

   Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo projektus pagal Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Kvietimas skelbiamas 150 mln. eurų investicijoms.

Plačiau
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.