Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Nominuokite jus įkvėpusį mokytoją

   Šiemet DELFI ieško herojų tarp tų žmonių, su kuriais susidūrėme kiekvienas – tarp Lietuvos mokytojų! Jau šeštus metus gyvuojanti DELFI iniciatyva „Herojai tarp mūsų“ siekia papasakoti istorijas apie tuos, kurie kuria pokytį, žengia papildomą žingsnį savo veikloje ir savo pavyzdžiu įkvepia aplinkinius. Šie herojai – tai žmonės, kurie yra šalia mūsų, bet apie jų kasdienius darbus privalo išgirsti kiekvienas!

Iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ metu mokytojo profesiją paversti prestižine pasirinko visa Lietuva, todėl atėjo laikas parodyti, jog jau šiandien Lietuvoje dirba daugybė mokytojų, kurie neskaičiuoja savo laiko ir jėgų. Tai žmonės, kurie moko ne vien iš vadovėlio, bet ir širdies, vadovaujasi ne vien oficialia ugdymo programa, bet ir siekia savo dalyku sudominti moksleivius. Gal būtent savo mokytojo dėka tapote atsidavusiu mokslininku, menininku ar visuomenės veikėju? Galbūt toks mokytojas yra Jūsų kolega, kaimynas ar šeimos narys? Nesvarbu, ar šį mokytoją sutikote prieš dešimtmetį, ar lankote jo pamokas ir šiandien – į mokytojo-herojaus nominaciją pretenduoti gali visi šalies pedagogai. Apie juos turi sužinoti visi!

 

Nominuokite Jus įkvėpusį mokytoją projekte „Herojai tarp mūsų“ ir įkvėpkite dideliems darbams kitus https://www.delfi.lt/apps/herojai-tarp-musu/.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.