Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8599547
Šiandien: 1434
Dabar: 23
Prenumerata

 
 
Naujienos
Susitiko už vaiko teisių apsaugą atsakingos tarnybos

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius, reaguodamas į viešoje erdvėje pasklidusią informaciją apie Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotojų, dirbančių su socialinės rizikos šeimomis, darbą, inicijavo susirinkimą. Atsižvelgiant į Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatas, pasitarimas buvo uždaras, nedalyvaujant rajoninės žiniasklaidos atstovams, nes pasitarimo metu buvo kalbama apie vienos jautriausių socialinių grupių – rizikos šeimų ir jose augančių vaikų – problemas.

  Savivaldybės vadovai, seniūnijų seniūnai, Savivaldybės administracijos Vaiko teisų apsaugos ir Socialinės paramos skyrių bei Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotojai susirinkę didžiojoje Savivaldybės salėje diskutavo, aptarė darbo sąlygas ir aplinkybes, įvardijo faktus, išsakė savo nuomonę ir požiūrį į vaiko teisų apsaugos sistemą ir darbą su socialinės rizikos šeimomis.
   Buvo išgirstos visos pusės ir išsiaiškinta, kad rajono seniūnai iš esmės priekaištų Raseinių socialinių paslaugų centro socialinėms darbuotojoms neturi, kai kuriose seniūnijose buvusios darbo drausmės problemos išspręstos ir šiuo metu sutartinai dirbama. Prieita prie išvados, kad nesutarimai ir nesusikalbėjimai vyksta dėl nepakankamai išvystyto tarpinstitucinio bendradarbiavimo, be to, esama spragų ir teisės aktuose, kuriuose nemažai rekomendacinio pobūdžio nurodymų ir aiškiai nėra reglamentuota, kuri institucija privalo atlikti vieną ar kitą veiksmą. Sutarta siekti geranoriškesnio tarpusavio susikalbėjimo ir glaudesnio už vaiko teisų apsaugą atsakingų tarnybų bendradarbiavimo.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.