Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8605001
Šiandien: 745
Dabar: 81
Prenumerata

 
 
Naujienos
Kelionė į Druskininkus

Vienas nuoširdžių ir tyrų džiaugsmų yra poilsis po darbo – I. Kantas.

   Tropinis +32 laipsnių karštis, net 9 metrus siekiančios palmės, tropiniai augalai, žydras baseinų vanduo, tekanti upė... Ir ši pasakiška atostogų diena ne už tūkstančių kilometrų… Tai kasmetinė geriausių Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių išvyka visai dienai į Lietuvos pietus, į labiausiai mokinių mėgstamą vietą – Druskininkų vandens pramogų parką.

   Druskininkų vandens parkas – trumpa atgaivos bei malonumų oazė, palepinanti kūną ir sielą. Vandens pramogose mokiniai džiaugėsi 6 atvirų ir uždarų nusileidimo kalnelių bokštais bei po įspūdingu kupolu esančia baseinų zona, iš kurios galima grožėtis Nemuno upės panorama. Ekstremalams, išbandžiusiems ilgiausią, net 212 metrų nusileidimo kalnelį, pasigalynėjusiems su bangomis jūros bangų baseine bei srauniojoje upėje, siūloma jėgas atgauti poilsio erdvėje, masažinėse voniose, vandens kaskadose arba pasinerti į pirčių erdvės malonumus.

   Išbandėm ir Grūto ežero ledo storumą, gaila, kad spustelėjęs stiprus šaltukas neleido aplankyti Grūto parko ekspozicijos. Pabuvojome ir viename lankomiausių Dzūkijos objektų – Merkinės piramidėje. Ši erdvė įteisinta kaip visuomeninės paskirties kultūrinio pobūdžio objektas, įtraukta į savivaldybės lankomų vietų sąrašą. Minėta erdvė – tai Dzūkijos miškų apsupty esantis stiklinis kupolas.

   Už šią kupiną džiugesio, įspūdžių dieną širdingai dėkojame AB ,,Grąžtai“ generaliniam direktoriui, Savivaldybės tarybos nariui Valdemarui Jacikui – nuolatiniam mokyklos rėmėjui, žmogui, niekada neatsisakančiam paremti mokinių, siekiančių geresnių rezultatų. O mokyklos kolektyvas pasižada ir toliau vykdant kiekvieno mokinio individualios pažangos vertinimą ir įsivertinimą, pasiekimų stebėjimą ir analizavimą skatinti mokinius išvykomis. Manau, kad tai tikrai ne paskutinė kelionė šiais mokslo metais. Rėmėjai pašnibždėjo, kad mūsų laukia Klaipėda...

   Taigi, mūsų mokiniai dar kartą įsitikino, kad teisūs buvo lietuviai sakydami: „Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“.

 

 

Raimunda Pakštienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.