Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Raseinių rajono savivaldybei įteiktas Vidaus reikalų ministrės padėkos raštas

   Raseinių rajono savivaldybei  įteiktas  laikinosios Vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės padėkos raštas ,,Už aktyvų bendradarbiavimą ir reikšmingą indėlį į regioninę plėtrą 2014–2020 m. sėkmingai įgyvendinant Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos finansuojamus infrastruktūros projektus“.

    Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis džiaugiasi įvertinimu ir dėkoja Tarybos nariams, specialistams ir visiems gyventojams už iniciatyvumą ir nuoširdų darbą įgyvendinant Raseinių kraštui ypatingai svarbius infrastruktūros gerinimo projektus. „Šis įvertinimas – sunkaus ir nuoseklaus darbo rezultatas. Džiaugiuosi, kad mūsų rajone įgyvendinami projektai yra matomi ne tik vietos, bet ir šalies lygmeniu. Dėkoju visiems prisidėjusiems, o labiausiai mūsų savivaldybės specialistams, kurie įgyvendina šiuos projektus.“

   Praėjusį mėnesį vyko Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos nicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014–2020 apdovanojimai. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies regionuose ir įteikti padėkos raštai. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.