Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Atleistas R. Ačas. Administracijos direktoriumi patvirtintas L. Kavaliauskas

   Šiandien įvyko Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 60-asis posėdis su trimis darbotvarkės klausimais ir 61-asis posėdis, kurio metu apsvarstytas 21 sprendimo projektas. Tarp posėdžių rajono politikus aplankė Kalėdų senelis su muzika, dainomis, gražiais linkėjimais ir, žinoma, dovanomis.

60-ojo posėdžio metu iš pareigų atleistas Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, atsižvelgiant į Regionų apygardos administracinio teismo 2018 m. lapkričio 22 d. sprendimą, kuriuo į direktoriaus pareigas buvo grąžintas Remigijus Ačas.

Kitu sprendimu iš Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų atleistas Remigijus Ačas, remiantis tuo, kad 2018 m. gruodžio 5 d. buvo gautas iš Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos raštas, nurodantis, kad Remigijui Ačui yra pareikšti įtarimai padarius nusikalstamas veikas. Nors teismo sprendimu jis buvo grąžintas į pareigas, tačiau lapkričio 23 d. mero potvarkiu R. Ačas buvo nušalintas nuo pareigų, o 2018 m. gruodžio 14 d. meras išleido potvarkį „Dėl teikimo atleisti Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorių Remigijų Ačą iš pareigų“. Posėdžio metu slaptame balsavime dėl atleidimo dalyvavo 24 Tarybos nariai: 14 balsavo, kad nepasitiki R. Aču, 5 biuleteniai rasti sugadinti, 5 išreiškė pasitikėjimą.

61-ojo posėdžio metu į Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas slaptu balsavimu patvirtintas Liudas Kavaliauskas, už jį balsavo 17 Tarybos narių.

Atlikę atleidimų ir priėmimo į pareigas procedūras, Tarybos nariai apsvarstė dar aštuonis pagrindinės darbotvarkės ir vienuolika papildomai įtrauktų klausimų. Visais švietimo, socialiniais, ūkiniais klausimais be didelių diskusijų politikai sutarė vienbalsiai arba balsų dauguma.

Posėdžio nuotraukos https://www.facebook.com/pg/Raseiniurajonosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=564329317328222

Posėdžio vaizdo įrašas http://e-demokratija.raseiniai.lt/VideoV3/

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.