Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 24 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Savivaldybės vadovai priėmė užsienio delegacijas

   Į rytoj vyksiančią tradicinę Raseinių miesto šventę „Rudens bendrystės sodas 2019“ jau atvyko svečių – Estijos Raplos apskrities ir Lenkijos Mlavos bei Liubartovo delegacijos. Šie miestai – Raseinių rajono savivaldybės partneriai.

   Užsienio delegacijas priėmė meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė. Jie padėkojo Estijos ir Lenkijos atstovams už atvykimą į Raseinius, partnerystę ir išreiškė viltį, kad ji nuolat stiprės, bus abipusiai naudinga. Savivaldybės vadovai palinkėjo svečiams puikiai praleisti laiką, patirti gerų įspūdžių Raseinių miesto šventėje ir atminčiai įteikė simbolinių dovanėlių.

   Raplos, Mlavos ir Liubartovo delegacijų vadovai taip pat padėkojo Raseinių rajono savivaldybės vadovams už kvietimą dalyvauti šventėje ir šiltą priėmimą. Jie taip pat nusitekę stiprinti bendradarbiavimą su raseiniškiais, dalytis gerąja patirtimi, padedančia įveikti bet kokius iššūkius.

  Šiandien ryte svečiai išvyko į Nidą, iš kurios grįš vakare, o šeštadienį dalyvaus Raseinių miesto šventėje.

     

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.