Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Bibliotekų skaitytojams rūpi eismo saugumas

    Birželio 5 d. būrys skaitytojų iš Gruzdiškės, Berteškių ir Kalnujų bibliotekų išvyko į pažintinę kelionę ,,Lankome Jono Basanavičiaus gimtinę ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti. Kelionę organizavo bibliotekininkės Laimutė Babenskienė, Ona Smitrienė ir Daiva Myniotienė, o finansavimą skyrė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.

   Kad kelionė vyktų sklandžiai ir saugiai, Berteškių kaimo bendruomenė pasirūpino kelionės dalyvių saugumu. Važiuodami autobusu kartu prisiminėme eismo saugumo taisykles, bendruomenių atstovai pristatė saugaus eismo renginius, vykdomus savo bendruomenėse. Gruzdiškės bibliotekos bibliotekininkė Laimutė Babenskienė pasidžiaugė, kad jų kaime gražiai žaliuoja pirmoji saugaus eismo ąžuoliukų giraitė. Berteškių ir Kalnujų bibliotekų bibliotekininkės Ona Smitrienė ir Daiva Myniotienė paminėjo, kad jų kaimuose beveik visi pėstieji ir dviratininkai naudoja šviesą atspindinčias liemenes ar atšvaitus. Visiems kelionės dalyviams įteikėme Lietuvos šimtmečiui skirtus atšvaitus, kuriuos pagal projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“ dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Kelionės metu aplankėme Suvalkijos kraštą, Šakių miestą, Paežerių dvarą, Suvalkijos krašto muziejų, daktaro Jono Basanavičiaus gimtinę ir kitas įdomias lankytinas vietas.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.