Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8475453
Šiandien: 1800
Dabar: 18
Prenumerata

 
 
Naujienos
Šventinė įstaigų vadovų popietė

   Sausio 5 d. Raseinių krašto istorijos muziejuje į šventinę popietę susirinko Savivaldybės švietimo, kultūros ir socialinės paskirties įstaigų vadovai. Jau ketvirti metai kalendorinių metų darbai užbaigiami ir pradedamas naujas ciklas, pažymint Trijų Karalių šventę. Ši prieš ketverius metus Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorės Jolitos Jablonskienės pasiūlyta idėja prigijo ir tapo departamento tradicija.

   Įstaigų vadovų pasveikinti, už parėjusių metų gražius darbus padėkoti ir darbingų, sėkmingų naujų metų palinkėti atvyko Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė pristatė per Lietuvą keliaujančią ir šiuo metu Raseinių krašto istorijos muziejuje besisvečiuojančią pasaulyje garsiausio XVII amžiaus lietuvių autoriaus Kazimiero Simonavičiaus knygos „Didysis artilerijos menas“ iliustracijų parodą.

   Klasikos ir populiariosios muzikos kūriniais džiugino styginių kvartetas „Musica Libera“ iš Klaipėdos, pristatydami koncertinę programą „Muzika laisvai“.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.