Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Girkalniškiai pradeda dar vieną tarptautinį projektą

   Tarptautiniais projektais garsėjanti Girkalnio pagrindinė mokykla 2018 metais pradeda įgyvendinti ir koordinuoti dar vieną Erasmus+ programos KA229 veiksmo projektą „Surfing our Roots”, skirtą geriau pažinti vietinį bei UNESCO paveldą. Girkalnio mokykla ir projekte dalyvaujančios mokyklos – iš Portugalijos, Graikijos, Nyderlandų ir Turkijos – lankys paveldo objektus, atliks užduotis, naudodamiesi IT kurs įdomius produktus. Mokiniai nuo 7 iki 16 metų turės galimybę lankytis partnerių šalyse ir pamatyti ten esančius UNESCO paveldo objektus.

Šiandien mūsų rajone vieši šio projekto partneriai – Graikijos, Turkijos, Nyderlandų, Portugalijos švietimo įstaigų atstovai, kurie kartu su Girkalnio mokyklos vadovais apsilankė Raseinių savivaldybėje. Svečius didžiojoje salėje sutiko ir pasveikino rajono Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Jis pasidžiaugė visiems projekto dalyviams naudingu tarptautiniu bendradarbiavimu, linkėjo naujų ir prasmingų patirčių įgyvendinat paveldo projektą bei kvietė atvykti į mūsų šalį ne tik nuostabiu prieškalėdiniu laikotarpiu, kai gamtą puošia projekto partnerių šalyse neregėtas sniegas, bet ir kitais metų laikais.

Svečiai pateikė merui klausimų apie demografinę rajono situaciją, domėjosi šalies politine sistema ir kt.

Džiugu, kad Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla aktyviai dalyvauja didžiausioje ir sėkmingiausioje Europos Komisijos švietimo ir jaunimo programoje Erasmus+. Per pastaruosius kelerius metus girkalniškiai sėkmingai įgyvendino net penkis šios programos projektus, o 2018 – 2020 m. mokykla vykdys dar tris šios programos projektus ir „Surfing our Roots“ – vienas iš jų.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.