Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Pasirašyta projekto „Raseinių m., Turgaus g. rekonstravimas, II etapas“ finansavimo sutartis

   2020 m. gegužės 21 d. tarp VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta projekto Nr. 06.2.1-TID-R-511-21-0027 „Raseinių m., Turgaus g. rekonstravimas, II etapas“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis. Projektui finansavimas yra skiriamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 įgyvendinamą priemonę „Vietinių kelių vystymas“ Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 312.261,74 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 260.630,59 Eur, o likusias lėšas (~51.631,15 Eur), reikalingas projekto įgyvendinimui, skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

   Pagrindinė problema, kuri sprendžiama įgyvendinant projektą – Raseinių miesto vietinės reikšmės kelio, t. y. Turgaus g., bloga techninė būklė (asfalto danga susidėvėjusi, duobėta, ištrupėjusi ir pan.) ir eismo saugumo priemonių trūkumas bei dėl to kylančios blogo susisiekimo, eismo saugumo ir sugaišto kelionei laiko problemos. Šioms problemoms spręsti yra numatyta rekonstruoti Turgaus g. nuo trišalės sankryžos su Turgaus gatve (444704, 6139285 (LKS)) iki antros sankryžos su Muziejaus gatve (445069, 6139387 (LKS)). Rekonstruojant gatvę bus atliekami šie darbai: atnaujinama gatvės danga, šaligatviai, įrengiami paviršiniai lietaus nuotekų tinklai ir diegiamos eismo saugumo priemonės. Tikimasi, kad pilna apimtimi įgyvendinus projektą Raseinių m. Turgaus g. bus pagerinti jos techniniai parametrai ir užtikrintas didesnis eismo saugumas, dėl ko pagerės susisiekimo, eismo saugumo sąlygos gatvėje bei sumažės sugaištas laikas vykstant šia gatve. Projekto rezultatai tiesiogiai prisidės prie Raseinių miesto vietinės reikšmės kelių techninių parametrų ir eismo saugumo juose gerinimo.

   Atsižvelgiant į tai, kad įgyvendinant projektą miesto gyventojams ir svečiams dėl planuojamų vykdyti rangos darbų atsiras tam tikrų nepatogumų (Turgaus g. bus ribojamas ar nukreipiamas eismas, padidės triukšmo lygis ir pan.), todėl norime Jūsų visų atsiprašyti.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.