Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 
Naujienos
Konkurso „Kovo 11-oji – tai mes“ rezultatai

   Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 30-metį, Raseinių rajono savivaldybės mero iniciatyva buvo organizuojamas konkursas „Kovo 11-oji – tai mes“ . Šiuo konkursu siekiama puoselėti tautišką savimonę ir bendruomeniškumą, paskatinti domėjimąsi savo šalies istorija ir sudaryti sąlygas kūrybiškai perteikti požiūrį į istorinės atminties įvykius. Konkurso nuostatai mero potvarkiu buvo patvirtinti š. m. vasario mėnesį ir apie konkursą paskelbta visuomenės informavimo priemonėse. Konkurse galėjo dalyvauti visos organizacijos, asociacijos, bendruomenės, pavieniai asmenys ir kitos įstaigos, organizavusios 2020 metų kovo 11-osios minėjimą.  Gaila, kad kovo mėnesį keičiantis situacijai šalyje ir pasaulyje, daug renginių, minėjimų ir šaunių akcijų buvo atšaukta dėl koronaviruso plitimo. Vis dėlto džiaugiamės, kad patys aktyviausi, patriotiškiausi dalyviai nenuleido rankų ir rado būdus, kaip paminėti šventę ir sudalyvauti konkurse. Daugiausiai paraiškų sulaukta iš švietimo įstaigų. Iš viso buvo pateikta 13 paraiškų, 1 iš jų – individualaus asmens.

   Pateiktus Kovo 11-osios minėjimo aprašymus ir vizualinę medžiagą, pagal pagrindiniuose nuostatuose numatytus kriterijus vertino rajono Savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija, kuriai vadovavo pirmininkė – administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė. Darbo grupės pirmininko pavaduotoju paskirtas vicemeras Kęstutis Užemeckas. Komisiją sudarė: rajono Savivaldybės tarybos nariai (Giedrius Kunigiškis, Matas Skamarakas, Dovilė Lukminaitė, Aldona Ona Radčenko), administracijos skyrių vedėjai (Judita Radavičienė, Modesta Lukoševičienė) ir vyriausieji specialistai (Loreta Sirvidienė ir Silvija Čižaitė-Rudokienė).

   Primename, kad dalyviai buvo vertinami balais už kūrybišką požiūrį į tautiškumą šiandien, Kovo 11-osios svarbą bei jos atskleidimą, originalumą; minėjimo kūrybiškumą ir novatoriškumą; bendruomenės sutelkimą (aktyvus dalyvavimas ir įsitraukimas į veiklas, dalyvių skaičius);organizuojamo minėjimo sklaidos priemonių naudojimą (informacija internetiniuose portaluose, socialiniuose tinkluose, vietinėje ir kitoje spaudoje ir kt.);pateiktos informacijos apie Kovo 11-osios minėjimą  išsamumą.

   Susumavus komisijos narių pateiktus vertinimus, išrinkti konkurso laureatai: 1-oji vieta atiteko Raseinių Šaltinio progimnazijai, 2-oji vieta - Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai ir 3-oji – Raseinių lopšeliui-darželiui „Liepaitė“.

   Konkurso dalyviai savo renginius viešino per įvairius kanalus, tačiau didžiausia informacijos sklaida pasiekė socialinius tinklus. Kai kurie konkurso dalyviai savo straipsnius parengė ir publikavo vietinėje spaudoje. Dalis dalyvių parengė video siužetus, kurie prieinami tinklalapio Youtube platformoje. O pirmosios vietos nugalėtojas savo renginio sklaida pasiekė net nacionalinę televiziją.

   Konkurso laureatams Raseinių rajono savivaldybė įsteigė specialius prizus:

  • 1-osios vietos apdovanojimas - 1 d. kelionė į pasirinktą vietą Lietuvoje.

  • 2-osios vietos prizas - 1 d. kelionė į pasirinktą su Raseinių rajono savivaldybe besiribojančią savivaldybę.

  • 3-iosios vietos prizas - ekskursija po Raseinių rajono savivaldybę su profesionaliu gidu.

   Dėkojame visiems dalyvavusiems už Jūsų kūrybiškumą, už pastangas skatinti domėtis, gerbti bei vertinti šalies istoriją, už indėlį į bendruomeniškumo skatinimą, tautiškumo puoselėjimą.

 

   

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.