Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 
Naujienos
Vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams bus registruojami per 1808

   Sveikatos apsaugos ministerija į darbuotojų, kurie turi būti prevenciškai tiriami dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos), sąrašą įtraukė vaistininkus, parduotuvių bei kitų prekybos vietų, tiesiogiai aptarnaujančius pirkėjus, neišskiriant ir turgaviečių, kaip prekybos vietų, darbuotojus, taip pat ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigųdarbuotojus, jeigu jie atitinka nurodytus prioritetus.

   Prevenciniai laboratoriniai tyrimai bus atliekami pagal sveikatos apsaugos ministro nustatytus prioritetus minėtiems darbuotojams.

   Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje esančių vaistinių, prekybos vietų savininkai ar teisėti valdytojai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigųvadovai privalo sudaryti savo darbuotojų sąrašą, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl koronaviruso infekcijos, informuoti apie tai darbuotojus ir suteikti jiems galimybę nuvykti į Kauno mobilų punktą, kad būtų atliktas prevencinis tyrimas dėl koronaviruso infekcijos bei kaupti gautų tyrimų rezultatus.

   Į sąrašą įtraukti darbuotojai testavimui turės registruotis Karštojoje koronaviruso linijoje numeriu1808 atitinkamai nurodant vieningą visoms savivaldybėms registravimosi kodą „prekyba“, „vaistinė“ arba ,,darželis“. Tai leis užtikrinti sklandų informacijos srautą, atlikus tyrimą.

   Pagal Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nustatytą prioriteto tvarką, pirmiausia tyrimai dėl galimos koronaviruso infekcijos bus atliekami vaistinių darbuotojams, dirbantiesiems vaistinėse, kurios vykdo veiklą gydymo įstaigose arba yra nutolusios nuo šių įstaigų ne toliau kaip 200 metrų atstumu. Tada bus tiriami vyresni nei 60 metų amžiaus vaistinių darbuotojai, po jų – dirbantys vaistinėse, esančiose dideliuose prekybos centruose, kuriuose dideli lankytojų srautai. Vėliau – visi kiti vaistininkai.

   Tas pats galioja ir prekybos vietų darbuotojams: pirmiausia bus tiriami darbuotojai, dirbantys prekybos vietose, kurios yra gydymo ar globos paslaugas teikiančiose įstaigose arba yra nutolusios nuo šių įstaigų ne toliau kaip 200 metrų. Prioriteto tvarka bus tiriami ir visi vyresni nei 60 metų amžiaus darbuotojai, taip pat tie, kurie dirba prekybos vietose, esančiose dideliuose prekybos centruose (kuriuose yra dideli lankytojų srautai).

   Prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti bus atliekami ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vaikais, šia prioriteto tvarka: teikusiems vaikų priežiūros paslaugas karantino metu; dirbantiems įstaigose, kuriose pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programą ugdoma 150 ar daugiau vaikų; visiems kitiems.

 

Raseinių rajono savivaldybės administracijos

savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė

Tel. (8 428) 79 597

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.