Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Savivaldybėje – pasitarimas dėl gyvūnų priežiūros ir veisimo rajone

   Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio iniciatyva buvo sušauktas pasitarimas dėl gyvūnų priežiūros ir veisimo rajone. Pasitarime, kuriame taip pat dalyvavo Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Vilma Kundrotienė ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Raseinių skyriaus L. e. p. vedėjas-valstybinis veterinarijos inspektorius Mindaugas Tamošaitis, aptarta bendra veislynų situacija. Siekiant užtikrinti efektyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą, pasitarimo metu kalbėta apie skubų bendrų veiksmų koordinavimą, kai yra nustatyti gyvūnų laikymo pažeidimai. Mindaugas Tamošaitis informavo, kad Raseinių rajone yra išduoti 6 Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimai veisti gyvūnus.   

   Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Vilma Kundrotienė primena, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos gavusi pranešimą apie galimus pažeidimus vyksta į įvykio vietą kartu su policijos pareigūnais. Jeigu yra nustatomi gyvūnų laikymo pažeidimai, ši informacija perduodama Savivaldybės administracijai, kuri organizuoja laikinąją gyvūnų globą.

   Prašome gyventojų, turinčių informacijos apie Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje esančius galimai nelegalius veislynus ir netinkamą elgesį su gyvūnais, informuoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kauno departamento Raseinių skyrių (Kęstučio g. 13, LT-60119 Raseiniai, tel. (8 428) 70 712, el. paštas raseiniai@vmvt.lt).

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.