Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Kaimų bendruomenė „Sujainiai“ įgyvendino projektą

   Kaimų bendruomenė „Sujainiai“ kartu su partneriais Lakštučių kaimų bendruomene ir VO „Slabada“ įgyvendino projektą „Bendroje veikloje mes esame stiprūs“ pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projektui buvo skirta 886,00 Eur.

   Bendruomeniška draugystė tarp Paliepių seniūnijoje esančių bendruomenių yra užsimezgusi jau senai. Įgyvendindami bendrus tikslus ir žinodami bendruomenių narių poreikius, rengiame bendras edukacines veiklas, organizuojame renginius, vykstame į pažintines ekskursijas. Taip aktyviname bendruomenių veiklą, skatiname bendruomenių narių kūrybiškumą, pilietiškumą.

   Aktyvindami bendruomeninę veiklą, skirtą bendruomenės narių kultūrinei veiklai ir tarpusavio pasitikėjimo gerinti, surengėme tris tradicinius renginius, kuriuose dalyvavo Sujainių, Lakštučių ir Slabados bendruomenių nariai, kitų bendruomenių atstovai, Raseinių rajono savivaldybės vadovai ir Savivaldybės tarybos nariai. Lakštučių kaimų bendruomenė tradicinio renginio „Po darbų pabūkime kartu“ organizavimui įsigijo 4 sulankstomus stalus, visuomeninė organizacija „Slabada“ renginio „Advento vakaras“ organizavimui įsigijo 15 minkštų kėdžių, o kaimų bendruomenė „Sujainiai“ įsigijo 1 žaliuzę, kuri pakabinta bendruomenės salėje ir 1 roletą, kuris pakabintas virtuvėlėje bei 12 staltiesių, kurios naudojamos renginių metu.

   Projektu „Bendroje veikloje mes esame stiprūs“ siekėme pagerinti ir sustiprinti bendruomenės veiklą, gyventojų užimtumą ir laisvalaikio praleidimą. Siekiame burti bendruomenės narius bendrai veiklai, organizuojant įvairius renginius, dalijantis gerąja patirtimi su kaimyninėmis ir atokesnėmis kaimų bendruomenėmis. Sujainių, Slabados, Lakštučių kaimų gyventojai ir bendruomenių nariai galės aktyviau įsitraukti į bendruomeninę veiklą, kuri bus skirta aktyvinti bendruomenių narių saviraiškos ir kūrybiškumo plėtojimo galimybes. Taip praturtinsime bendruomeninę veiklą, skatinsime gyventojų užimtumą, sutelktumą organizuojant įvairiausias veiklas bei vaikų ir jaunimo užimtumą.

 

 

Kaimų bendruomenės „Sujainiai“ pirmininkė Rita Visockienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.