Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 
Naujienos
Tradicinis renginys „Paukščiai sugrįžta į Mirklius“

   Vėl pakvipo pavasariu, bet šiemet karantino metu per šventę negalime kartu piešti, lipdyti iš molio, sportuoti, dainuoti, žaisti. O išskridę paukščiai grįžta į gimtąsias vietas. 2020 m. gegužės 2 d. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė nuotoliniu būdu suorganizavo tradicinę šventę ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“.

   Įvairaus amžiaus vaikučiai ir suaugusieji savo namuose piešė tokį paukštį, kuris jiems suteiktų daugiausia džiaugsmo, savo mintis apie grįžtančius paukščius išsakė įvairia technika piešdami ant popieriaus lapo ar kitu būdu. Visi atsiųsti darbai verti apdovanojimų. Mirklių kaimo bendruomenė atsidėkodama už dalyvavimą renginyje apdovanos visus dalyvavusius artimiausiame renginyje po karantino. Nuoširdžiai visiems dėkoju už dalyvavimą mūsų šventėje: bendruomenės nariams ir jų vaikučiams, Raseinių pagalbos šeimos namams ir Neringos šokių studijai. Linkiu daug saulės ir šilumos, naujų idėjų, sėkmės ir greitai susimatyti. Už nuostabius darbelius dėkoju: Leonardui, Steilai, Elzei, Urtei, Nedui, Helai, Ramintai, Smiltei G., Mėjai, Lilei, Mantui, Kamilei, Austėjai B., Arnėjai, Ievai, Akvilei, Gretai, Ugnei, Kamilei, Rūtai, Elijai, Vytautei, Militai, Anelei, Nijolei, Nidai, Sonatai, Jolantai, Livetai, Editai, Lukrecijai, Simonai, Sigitai, Evaldui, Ernestui, Kornelijai ir Neringai.

 

 

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.