Naujienos

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai

2021 06 10

   Ketvirtadienį Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Vilma Kundrotienė įteikė savivaldybės įsteigtus prizus 5-iems geriausiai „Atliekų kultūros“ egzamine pasirodžiusiems raseiniškiams.
   Egzaminas, kurio klausimai apėmė rūšiavimo, tvarumo, ekologijos bei atliekų surinkimo sritis, buvo sudarytas atsižvelgiant į dalyvių amžių – pradinių (1–4) klasių mokiniai turėjo atsakyti į 15 uždarų testo klausimų, tuo tarpu, visiems vyresniems teko 30 uždarų testo klausimų.
   Raseinių Šaltinio progimnazijos 4 klasės mokinys Armandas Dizeris atsakė teisingai į visus „Atliekų kultūros“  egzamino klausimus ir surinko maksimalų balų skaičių (15 balų).
 Vyresniųjų kategorijoje rajono lyderiais tapo Daiga Milkintienė, Lina Kleišmantienė, Jūratė Gagilienė ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos 9 klasės mokinė Agnė Zubrickaitė.
  Iš viso šiemet pasitikrinti savo žinias apie atliekų tvarkymą, tvarumą, ekologiją ir kitas aktualias aplinkosaugos temas nusprendė 54 Raseinių rajono gyventojai.
  Nacionalinis „Atliekų kultūros“ egzaminas – tai jau antrus metus iš eilės vykęs internetinis renginys, kuriame registruotis galėjo visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus ar gyvenamosios vietos.
  Egzamino metu internetinio testo forma reikėjo atsakyti į įvairius su atliekų tvarkymu susijusius klausimus ir patraukliu būdu sužinoti apie labai reikšmingą mūsų pačių įtaką tiek gyvenamajai aplinkai, tiek gamtai ir visos planetos klimatui.
  „Atliekų kultūros“ egzamino nuoroda internete bus aktyvi visus metus – pasitikrinti savo žinias gali kiekvienas norintis.
Informacija atnaujinta 2021-06-10 13:47