Sudėtis ir kontaktai

Nr. Pavardė, vardas Telefonas El.paštas Kandidatų sąrašo pavadinimas Įgaliojimai pripažinti

1.

Alfredas Bardauskas

8 620  46 453

alfredas.bardauskas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

2.

Ričardas Bartkus

8 615  40 568

ricardas.bartkus@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

3.

Andrius Bautronis

8 624  86 944

andrius.bautronis@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

4.

Vincas Blinstrubas

8 699  94 460

vincas.blinstrubas@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

5.

Gediminas Kazys Galubauskas

8 698  08 541 gediminas.galubauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-05-14

6.

Jūratė Garliauskienė

8 620  75 127

jurate.garliauskiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

7.

Pranas Gedminas

8 687  75 252

pranas.gedminas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

8.

Algirdas Gricius

8 686  18 110

algirdas.gricius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

9.

Rimas Gunevičius

8 615  77 848

rimas.gunevicius@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

10.

Vidmantas  Karabinas

 -

vidmantas.karabinas@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2019-04-15

11.

Diana Kaupaitienė

8 618  77 881

diana.kaupaitiene@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

12.

Antanas Kilčauskas

8 698  47 431

antanas.kilcauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-05-28

13.

Giedrius Kunigiškis

 -

giedrius.kunigiskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

14.

Vaidas Kuzmarskis

 -

vaidas.kuzmarskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

15.

Dovilė Lukminaitė

 -

dovile.lukminaite@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

16.

Zigmas Pranckus

8 611  38 803

zigmas.pranckus@raseiniai.lt 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2021-02-25

17.

Aldona Ona Radčenko

8 616  18 516

aldona.radcenko@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2019-04-15

18.

Gitana Rašimienė

8 693  10 772

gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

19.

Matas Skamarakas

8 675  02 310

matas.skamarakas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

20.

Mingaudas Tamaliūnas

 -

mingaudas.tamaliunas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

21.

Darius Ulickas

 -

darius.ulickas@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

22.

Kęstutis Užemeckas

8 693  87 275

kestutis.uzemeckas@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

23.

Jonas Vazgys

8 612  87 170

jonas.vazgys@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

24.

Gerda Visockienė

 -

gerda.visockiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

25.

Romaldas Zubiela

8 686  51 182

romaldas.zubiela@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

 


Informacija atnaujinta 2021-03-08, 12:57:48