Naujienos

Aptartos galimybės pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Kėdainių rajono savivaldybe

2021 11 24

   Lapkričio 23-iąją, antradienį, Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis su Savivaldybės delegacija lankėsi Kėdainių rajono savivaldybėje, kurioje susitiko su Savivaldybės meru Valentinu Tamuliu ir atsakingais specialistais. Vizito tikslas – aptarti savivaldybių bendradarbiavimo galimybes turizmo, verslo ir kultūros srityse.
   „Džiugu, kad Kėdainių rajono savivaldybė išreiškė norą bendradarbiauti su mūsų savivaldybe. Esu įsitikinęs, kad pasirašyta sutartis sudarys dar palankesnes sąlygas įgyvendinant bendrus projektus, kurie kurs pridėtinę vertę ne tik rajonų gyventojams, bet ir jų svečiams“, – savo įžvalgomis dalijosi meras A. Bautronis.
   Tikimasi, kad parengus ir pasirašius bendradarbiavimo sutartį, bus dar aktyviau dalijamasi gerąja savivaldybių patirtimi ir įgyvendinama daugiau bendrų projektų, jungiančių Raseinių ir Kėdainių rajonus.
   Po aktyvių diskusijų apie galimybę bendradarbiauti ateityje, Raseinių rajono savivaldybės delegacija buvo pakviesta iš arčiau susipažinti su Kėdainių senamiesčiu ir jo istorija.
   Raseinių rajono savivaldybės delegaciją taip pat sudarė: Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė, vyriausioji specialistė Greta Čėsnaitė, VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra, turizmo vadybininkė Jurga Nekrošiūtė ir Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė.
Informacija atnaujinta 2021-11-24 09:34