Naujienos

Brandos egzaminų rezultatai: nustebino rajono abiturientų informacinių technologijų žinios

2021 07 16

   Šių metų liepos 15 d.  Nacionalinė Švietimo agentūra paskelbė 2021 metų abiturientų lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, chemijos ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Maloniai nustebino informacinių technologijų Raseinių rajono abiturientų valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Net keturių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos abiturientų žinios įvertintos 100 balų, o visų rajono abiturientų, laikiusių šį egzaminą, bendras balų skaičius aukštesnis už šalies vidurkį 8,25 balo.
   Tradiciškai aukštesni už šalies lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rajono abiturientų rezultatai. Šiemet šis balų skirtumas sudaro 3,6 balo, o geriems rezultatams įtakos daugiausiai turėjo net 7 abiturientų gauti 100 balų įvertinimai. Juos gavo vienas Nemakščių Martyno Mažvydo ir šeši  Prezidento Jono Žemaičio gimnazijų abiturientai. Labai aukštas Nemakščių Martyno Mažvydo 11 abiturientų, laikiusių  lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą, balas, jis siekia 70.45 balo. Iš visų abiturientų aukštesniuoju lygiu išlaikė 35 abiturientai, o neišlaikė šio valstybinio brandos egzamino (2020 metais – 14), ir turi galimybę liepos 20 d. perlaikyti mokykliniu lygiu, 10 abiturientų.
   Matematikos valstybinio brandos egzamino bendras rajono abiturientų rezultatas 2,38 balo žemesnis už šalies, aukštesniuoju lygiu išlaikė 7 Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos abiturientai, o iš viso matematikos neišlaikė 23 rajono abiturientai (2020 metais - 64 ).
    Kiek nuvylė chemijos valstybinio brandos egzamino rezultatai. Nors jį išlaikė visi šeši laikiusieji, bet bendras rezultatas nuo šalies vidurkio atsilieka 13,69 balo.
     Kol kas nėra paskelbti anglų ir rusų kalbų, istorijos ir fizikos valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Tikimės juos sužinoti kitos savaitės pradžioje ir viliamės, kad jie bus sėkmingi.

 

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius

Informacija atnaujinta 2021-07-19 08:24