Naujienos

Dirbtuvės su iliuzionistu Ukrainos ir Lietuvos vaikams

2022 08 05

   Penktadienio popietę Raseinių atviro jaunimo centro salėje vyko dirbtuvės su burtininku iš Vokietijos Tobias Campoverde Ukrainos ir Lietuvos vaikams. Dirbtuvės surengtos Raseinių rajono savivaldybei bendradarbiaujant su Goethe‘s institutu Lietuvoje.
   Dirbtuvių metu ukrainiečių ir lietuvių vaikai, vadovaujami patyrusio iliuzionisto, kartu mokėsi įvairių fokusų ir triukų. Padėdami vieni kitiems, mokėsi vieni kitų kalbų, o žodžiai buvo verčiami magijos pagalba.
   Dirbtuvių veikloje dalyvavo Ukrainos bei Lietuvos vaikai iš Raseinių vaikų dienos užimtumo centro, Raseinių Jaunųjų maltiečių ir Lietuvos Raudonojo kryžiaus organizacijų.
   Renginio pradžioje Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas padėkojo iliuzionistui už šia reikšmingą ir įkvepiančią iniciatyvą bei įteikė atminimo dovaną.
   Dirbtuvių vadovas Tobias Campoverde yra iliuzionistas iš Vokietijos, pastaraisiais metais aplankęs daugelį pasaulio šalių kaip magiškasis vokiečių kalbos ambasadorius. Bendradarbiaudamas su Goethe`s institutu jis rengia pasirodymus vaikams ir dirbtuves mokytojams, pristatydamas vokiečių kalbą ir įvairių kultūrų bendradarbiavimą netikėtu – magišku – rakursu.
  Dirbtuvės su iliuzionistu Ukrainos ir Lietuvos vaikams yra dalis plataus Goethe’s instituto priemonių paketo, kuriam finansavimą skiria Vokietijos užsienio reikalų ministerija iš papildomų 2022 m. biudžeto lėšų Rusijos karo prieš Ukrainą padariniams sušvelninti.
Informacija atnaujinta 2022-08-05 13:49