Naujienos

Įgyvendintas projektas „Bendri tikslai mus suartina“

2022 09 27

Įgyvendintas projektas „Bendri tikslai mus suartina“
   Bendruomenė, tai bendrumo jausmas, kuris pažadina viduje slypinčią energiją, kuria spinduliuodami, žmonės pasiekia neįtikėtinų dalykų. Bendri siekiai parodo, kad mums rūpi bendras mūsų darbas, bendras gerbūvis ir estetiškai maloni viešoji erdvė.
   Kaimų bendruomenė ,,Dumšiškiai“, bendradarbiaudama su Paliepių seniūnijos Anžilių, Lakštučių, Slabados bendruomenėmis vykdė projektą ,,Bendri tikslai mus suartina“ pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenės veiklos stiprinimo 2022 m. veiksmų plano priemonės ,,Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, kurio vertė 1150 Eur. Bendruomeniška draugystė tarp Paliepių seniūnijoje esančių bendruomenių yra užsimezgusi jau ne pirmus metus. Aktyvindami bendruomenės veiklas, skatindami bendruomenės narių kūrybiškumą, gyvenimo kokybės ugdymą bei pilietiškumą, mes rengiame bendras veiklas, organizuojame renginius, vykstame į pažintines keliones.
   Ir šiais metais, išklausę Dumšiškių, Anžilių, Lakštučių ir Slabados bendruomenių narių nuomonių nutarėme bendradarbiaujant sukurti, patrauklią visoms socialinėms grupėms ir įvairaus amžiaus gyventojams, viešąją erdvę. Nupirkti 6 metrų vėliavos stiebai, po du lauko suolus ir po lauko stalelį Dumšiškių, Anžilių ir Lakštučių bendruomenėse. Stiebus sumontavo bendruomenės savanoriai. Bendruomenės kiemeliuose pastatyti lauko suolai su lauko staleliais, kur kiekvienas, praeinantis pro šalį ar sėdintis ant suolelio galės pasidžiaugti aukštai plazdančia Lietuvos trispalve, išgerti kavos puodelį ir pagalvoti, kuo dar galėtų prisidėti prie bendruomenės gerbūvio. Slabados bendruomenė įsigijo plakatą-stendą su bendruomenės himnu, kuriuo papuošė bendruomenės namų lauko sieną.
 
Virginija Šadauskienė, kaimų bendruomenės „Anžiliai“ pirmininkė
Informacija atnaujinta 2022-09-27 09:09