Naujienos

Įgyvendintas projektas „Viešosios erdvės prie Ramonų kaimo bendruomenės namų atnaujinimas“

2022 09 27

Įgyvendintas projektas „Viešosios erdvės prie Ramonų kaimo bendruomenės namų atnaujinimas“
   Ramonų kaimo bendruomenė teikė paraišką pagal 2022 metų Žemės ūkio ministerijos nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“ su tikslu atnaujinti viešąją erdvę prie Ramonų kaimo bendruomenės namų,  pritaikant ją įvairaus amžiaus gyventojų poreikiams ir sudarant sąlygas pasyvaus ir aktyvaus laisvalaikio leidimui. Birželio mėnesį paaiškėjo, kad projektui „Viešosios erdvės, prie Ramonų kaimo bendruomenės namų, atnaujinimas“ skirtas 5500,00 Eur finansavimas, o likusią sumą - 679,78 Eur finansavo Raseinių rajono savivaldybė. Bendra projekto vertė - 6179,78 Eur.
   Projekto metu įrengti vaikų zonos įrenginiai - spyruokliukas, balansinės sūpynės, lauko treniruokliai, įsigytas vejos traktorius (žolei pjauti ir smulkinti) ir krūmapjovė-trimeris. Projektas sėkmingai ir laiku įgyvendintas. Viešosios erdvės atnaujinimas sudaro geresnes, palankesnes sąlygas bendruomenės veiklai, Ramonų ir aplinkinių kaimų įvairaus amžiaus ir socialinių grupių gyventojai turės tinkamesnes sąlygas dalyvauti organizuojamuose lauko renginiuose, bendrai leisti laisvalaikį viešojoje erdvėje, užmegzti ar atgaivinti pažintis, užsiimti bendromis veiklomis, o su  įsigyta technika prižiūrėta (nušienauta) teritorija taps patrauklesne poilsio vieta gryname ore.
   Esame dėkingi ne tik Žemės ūkio ministerijai, rajono Savivaldybei už projekto finansavimą, bet ir bendruomenės savanoriams, kurie savo darbu prisidėjo prie aplinkos gražinimo: Stefanijai Saročkienei, Genei Adomavičienei, Valei ir Zosei Umantaitėms, Alfonsui Godeliauskui, Aldonai Beržinskienei, Kęstučiui Bitei ir kitiems. Nuoširdžiai dėkojame Šlynos ŽŪ bendrovės pirmininkui Romualdui Poškevičiui ir darbuotojams, Raseinių seniūnijos seniūnui Rolandui Klusui už visokeriopą pagalbą vykdant šį projektą.

Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė

Informacija atnaujinta 2022-09-27 14:08