Naujienos

Išrinkti konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatai

2021 03 01

Išrinkti konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatai
   Vasario  26 d. Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojo Kęstučio Užemecko vadovaujama komisija išrinko konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatus. Po ilgų svarstymų ir diskusijų galiausiai apsispręsta, kurie nominantai šiemet verčiausi „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimo. Šis Raseinių rajono savivaldybės įsteigtas apdovanojimas įteikiamas aktyviausiems jaunimo atstovams, kurie savo veikla ir pasiekimais garsina Raseinių kraštą.
   Šiemet Raseinių rajono įstaigos, įmonės ir organizacijos buvo kviečiamos siūlyti kandidatus 5 skirtingose nominacijose: 1)  už pilietines iniciatyvas ir jų puoselėjimą Raseinių krašte; 2) už Raseinių krašto garsinimą mokslo srityje; 3) už Raseinių krašto garsinimą meno srityje; 4)  už Raseinių krašto garsinimą sporto srityje; 5) už inovatyvų, ūkiškumo ir verslumo plėtojimą Raseinių krašte.
   Susumavus komisijos narių balsus paaiškėjo, kad konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatais tapo:
  • Rugilė Jasukaitytė – nominacija „už pilietines iniciatyvas ir jų puoselėjimą Raseinių krašte“ (teikė Ariogalos gimnazija)
  • Jokūbas Trakšelis – nominacija „už Raseinių krašto garsinimą mokslo srityje“ (teikė Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
  • Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė – nominacija „už Raseinių krašto garsinimą meno srityje“ (teikė Raseinių meno mokykla)
  • Simas Bertašius – nominacija „už Raseinių krašto garsinimą sporto srityje“  (teikė Raseinių kūno kultūros ir sporto centras)
  • Karolina Marija Grabinskienė – nominacija „už inovatyvų, ūkiškumo ir verslumo plėtojimą Raseinių krašte“ (teikė VšĮ „Atrask Raseinius“)
 
   Konkurso vertinimo komisijai pirmininkavo mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas. Komisijos nariai: Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė, kokybės vadybos vyr. specialistė Daiva Daugėlienė ir Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė bei tarybos nariai Dovilė Lukminaitė, Giedrius Kunigiškis ir Jonas Vazgys.
   Kaip ir kasmet, „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimai laureatams bus įteikti Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Informacija atnaujinta 2021-03-01 09:54