Naujienos

Kviečiame dalyvauti bėgime „Išsitaškyk spalvom“

2021 07 28

   Rugpjūčio 14 d., šeštadienį, vyks jau penktus metus organizuojamas bėgimas „Išsitaškyk spalvom“. Šiemet yra paruoštos dvi žiedinės bėgimo trasos: ilgoji – 3,3 km ir trumpoji – 800 m. Kiekvienas renginio dalyvis turės galimybę trasos ilgį pasirinkti individualiai, o pasiekus finišą atsiimti atminimo dovaną.
   Atmintinė dalyvaujantiems:
  • starto ir finišo vieta – Raseinių miesto Maironio parkas (amfiteatras);
  • išankstinė registracija vykdoma „Išsitaškyk spalvom“ Facebook puslapyje. Taip pat registracija bus vykdoma Raseinių miesto Maironio parke prieš renginį (14 val.);
  • renginio pradžia – 15 val.;
  • amžiaus cenzas neribojamas;
  • renginio organizatoriai rekomenduoja dėvėti drabužius, kurių negaila sutepti spalvotais milteliais. Kai kurios spalvos gali išsiskalbti tik po kelių skalbimų.
   Dėmesio! Registruodamiesi patvirtinate, kad už savo sveikatą ir saugumą bėgimo metu atsakote patys. Nors renginio metu bus budinti slaugytoja, visų dalyvių prašome elgtis atsargiai ir saugiai: bėgimo metu nesistumdyti, nelenktyniauti, bėgti nurodytu maršrutu ir t. t. Taip pat, sutinkate būti fotografuojami ir filmuojami. Suaugusiųjų palyda būtina dalyviams, jaunesniems nei 14 metų.
   Lauksime Jūsų atvykstant.
 
   Asmenų, jaučiančių net ir mažiausius peršalimo ar gripo simptomus, į renginį prašome nevykti. Saugokime save ir kitus.
Informacija atnaujinta 2021-07-28 23:18