Naujienos

Kviečiame teikti kandidatus Raseinių garbės piliečio vardo suteikimui

2024 07 01

Kviečiame teikti kandidatus Raseinių garbės piliečio vardo suteikimui
Raseinių rajono savivaldybė kviečia iki š. m. liepos  31 d. teikti pasiūlymus Raseinių garbės piliečio vardui suteikti. Garbės piliečio vardas – aukščiausias Raseinių rajono savivaldybės apdovanojimas, kuriuo įvertinami ir pagerbiami Raseinių kraštui nusipelnę asmenys.
 
Siūlymus suteikti asmeniui Garbės piliečio vardą gali teikti nevyriausybinės organizacijos, seniūnijos, įmonės, įstaigos ir rajono Savivaldybės tarybos nariai.
 
Garbės piliečio apdovanojimą planuojama įteikti rugsėjo mėnesį Raseinių miesto šventės metu.
 
Raseinių garbės piliečio vardas, Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu, suteikiamas nepriekaištingos reputacijos asmeniui už aktyvų Raseinių vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla meno, mokslo, kultūros, sporto, visuomeninėje ir kitose srityse, taip pat už svarų indėlį kuriant Raseinių rajono savivaldybės gyventojų kultūrinę, ekonominę, žemės ūkio, socialinę ir dvasinę gerovę, didvyriškus žygdarbius, atliktus Nepriklausomybės kovose 1918-1920 m., dalyvavimą rezistencinėje ir disidentinėje veikloje 1939-1990 m., už ženklų nesavanaudiškos paramos teikimą Raseinių rajono savivaldybės gyventojams, atsižvelgiant į tokią veiklą patvirtinančią dokumentinę medžiagą.
 
Garbės piliečio vardas suteikiamas Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu.
 
Teikiamo asmens nuopelnus patvirtinanti dokumentinė medžiaga ir biografija iki š. m. liepos 31 d. teikiama  Garbės piliečio vardo suteikimo komisijai adresu: V. Kudirkos g. 5, Raseiniai arba el. paštu [email protected], informacijos patikslinimui kreiptis į Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistę Viktoriją Stasaitienę, tel.: (8 428)  55 904, 8 661  18 551.
 
 
Informacija atnaujinta 2024-07-08 14:30