Naujienos

Patvirtintas traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2024 m. grafikas

2024 02 28

Patvirtintas traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2024 m. grafikas
Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintas traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2024 metais Raseinių rajone grafikas.
 
Raseinių rajono savivaldybėje techninė apžiūra šiais metais prasidės kovo 12 d., grafiką rasite ČIA.
Techninės apžiūros reikalavimai:
  • traktoriuose, savaeigėje technikoje turi būti gesintuvai, vaistinėlės, avariniai ženklai, šviesą atspindinčios liemenės;
  • savivartės priekabos turi turėti atramą pakeltam kėbului fiksuoti ir įspėjamąjį užrašą „Pakėlus kėbulą pastatyti atramą“;
  • priekabos ir puspriekabės privalo turėti stabdžius.

Taip pat bus tikrinamas variklio, transmisijos, vairo mechanizmo, stabdžių, hidraulinės, apšvietimo ir signalizacijos sistemų darbas.

Susidarius 3 ir daugiau technikos vienetų, technika apžiūrima jos buvimo vietoje. 

Įmokos priimamos visuose bankuose, pašto skyriuose, terminale, elektronine bankininkyste.
Valstybinės rinkliavos gavėjas: VMI
Mokesčio kodas: 53072
Valstybinės rinkliavos dydis: už traktoriaus techninę apžiūrą – 6,80 Eur, už priekabos techninę apžiūrą – 5,50 Eur. Technikos apžiūros ne grafiko metu kaina: už traktoriaus techninę apžiūrą – 16,70 Eur, už priekabos techninę apžiūrą – 15,40 Eur.
 
Informaciją teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistas Raimundas Petroševičius, tel. +370 686 58 636, el. p. [email protected].
 
Pastaba: technikos apžiūroje prašome dalyvauti ir sąraše nepaminėtų kaimų gyventojus pagal artimiausią ir patogiausią apžiūros pravedimo vietą.
 
Techninės apžiūros tikslas – kontroliuoti ir įvertinti traktorių ir kitos technikos techninę būklę, siekti, kad eksploatuojama technika nekeltų pavojaus žmonių sveikatai ir žalos aplinkai.
 
Informacija atnaujinta 2024-02-28 11:28