Naujienos

Pokyčiai Raseinių rajono vietinės rinkliavos administravime: popierinių pranešimų siuntimas gali būti apmokestinamas

2021 01 22

   Raseinių rajono savivaldybės vietinės rinkliavos mokėtojai nuo metų pradžios gali naudotis atnaujinta vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą savitarnos svetaine. Visgi pastebima, kad gyventojai prie elektroninės sistemos jungiasi vangiai. Didžioji dalis jų vis dar gauna popierinius mokėjimų pranešimus. Tai reiškia, kad gamtos ištekliai nėra panaudojami racionaliai.
  Atsižvelgiant į tai, rajono Savivaldybėje svarstoma galimybė apmokestinti popierinių pranešimų siuntimą. Tokiu atveju vietinės rinkliavos mokėtojai patys turėtų susimokėti už pašto išlaidas. Tiesa, tie gyventojai, kurie neturi techninių galimybių prisijungti prie savitarnos svetainės ir toliau gaus popierinius mokėjimų pranešimus. 
  Siekdama prisidėti prie gamtos išteklių tausojimo, Raseinių rajono savivaldybė ragina atsisakyti siunčiamų spausdintų mokėjimų pranešimų ir juos gauti tik elektroniniu paštu.
   Primename, kad savitarnos svetainę galite rasti interneto svetainės www.raseiniai.lt skyriuje „Veiklos sritys“ pasirinkę „Aplinkos apsauga“ - „Atliekų tvarkymas“.
   Registruojantis būtina įvesti mokėtojo kodą ir pirminį slaptažodį (šiuos duomenis rasite mokėjimo pranešime). Norėdami mokėjimo pranešimus gauti elektroniniu paštu turite savitarnos svetainėje pasirinkti paslaugą ir „Informacijos“ lauke spausti „Redaguoti“, pažymėti „popierinių mokėjimo pranešimų paštu nesiųsti“. 
   Visą vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą savitarnos svetainės naudojimosi instrukciją rasite adresu https://raseiniai-savitarna.algoritmas.lt paspaudę ,,Informacija naudotojui“.
   Iškilus klausimams, prašome kreiptis šiais telefonais: (8 428) 55 915, (8 428) 79 570.
Informacija atnaujinta 2021-01-22 22:15