Naujienos

Pritarta Savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitai

2021 04 30

   Balandžio 29 d. nuotoliniu būdu vykusiame Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje balsų dauguma buvo patvirtinta Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir Savivaldybės administracijos 2020 metų veiklos ataskaita.
   Ataskaitoje pateikta išsami informacija apie Savivaldybės administracijai priskirtų funkcijų įgyvendinimą praėjusiais metais, atliktus darbus ir pasiektus rezultatus.
  Praėję metai Raseinių rajono savivaldybei, kaip ir kitoms šalies savivaldybėms, buvo pilni iššūkių. Pasak administracijos direktoriaus, susidūrus su COVID-19 liga, teko perskirstyti biudžeto lėšas, nukreipiant jas svarbiausioms sritims. „Pandemija ir dėl jos paskelbtas karantinas ne tik koregavo metų planus, bet ir įpareigojo sutelkti žmogiškuosius išteklius, finansus kovai su klastinga liga.“, – pristatydamas veiklos ataskaitą kalbėjo E. Jonyla.
  Strateginio veiklos plano įvykdymas 2020 m. siekė beveik 94 proc. Nepaisant sudėtingos epidemiologinės situacijos, rajone atlikta daugiau darbų nei planuota metų pradžioje. „Tai rodo, kad gebame ne tik planuoti, bet ir pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – apie atliktus darbus sakė direktorius.
  E. Jonyla pabrėžė, kad Savivaldybės administracija kartu su mero tarnyba net ir pasikeitus aplinkybėms, perėjus prie nuotolinio darbo, sugebėjo užtikrinti kokybišką ir efektyvų darbą, administracinių ir viešųjų paslaugų teikimą rajono gyventojams. Administracijos direktorius už bendrą komandinį darbą ir pasiektus rezultatus dėkojo tarybos nariams, mero tarnybai ir administracijos specialistams. 
  Susipažinti su Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir Savivaldybės administracijos 2020 metų veiklos ataskaita galite ČIA.
Informacija atnaujinta 2021-04-30 08:54