Naujienos

Rajono kaimo bendruomenės dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“

2022 08 03

   Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga kasmet dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl ir 2022 metų veiklos apibendrinimo renginio-sąskrydžio metu didelis dėmesys buvo skirtas eismo saugumui.
   Renginio metu labai pagelbėjo Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė, jaunoji policijos rėmėja Samanta bei šuniukas Amsius (Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ atstovas). Jie visų renginio dalyvių laukė prie savo palapinės ir policijos automobilio. Čia renginio dalyviai raštu ir žodžiu atsakinėjo į viktorinos klausimus, galėjo laimėti prizus, bendravo su policijos pareigūne ir jaunąja policijos rėmėja, fotografavosi su šuniuku Amsiumi. Renginio dalyviams didelš įspūdį paliko policijos automobilis, jo vidaus įranga. Buvo suteikta galimybė įlipti ir pasėdėti automobilio viduje, apsirengti policininko uniformą.
   Tikimės, kad primintos saugaus elgesio gatvėse ir keliuose taisyklės, išdalintos šviesą atspindinčios priemonės, visus skatins būti dar atidesniems keliuose.
Jonas Vazgys, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas
Informacija atnaujinta 2022-08-03 15:30