Naujienos

Raseiniškiai kviečiami prisidėti prie ypatingai svarbios misijos

2022 11 24

Raseiniškiai kviečiami prisidėti prie ypatingai svarbios misijos
   Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Raseinių rajone nori pasiekti kuo daugiau vienišų senjorų ir jau trečius metus iš eilės padovanoti jiems „Šviesių minčių Kalėdas“. 
   Kiekvienas žmogus nori jaustis reikalingas, būti matomas ir išgirstas. Tad jei kaimynystėje pastebėjote vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, Jūsų nuomone, galimai trūksta bendravimo, žmonių artumo ir manote, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti gyvenimo džiaugsmo – ši misija skirta Jums. 
   Iki gruodžio 4 dienos kviečiame užpildyti anketą (asmeninių duomenų apie senjorą nereikės) ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai su Jūsų pagalba pažada saugiai perduoti šventinius linkėjimus. Anketą ir platesnę informaciją apie „Šviesių minčių Kalėdas“ rasite čia arba el. paštu: [email protected].
   Daugiau informacijos, kaip Raudonasis Kryžius rūpinasi vyresnio amžiaus žmonėms: Programa „Šilti apsilankymai“ - Redcross 
   Tikime, kad šie maži žingsneliai išaugs į gražias, ilgalaikes draugystes ir šviesias mintis. Gal ir Jūs norite prisijungti prie savanorių komandos? Būkite mūsų akys savo bendruomenėje ir prisidėkite prie svarbios misijos #GerumoPajėgos prieš vienišumą jau dabar!

   Lietuvos Raudonojo Kryžiaus informacija

Informacija atnaujinta 2022-11-24 11:16