Naujienos

Raseinių hipodrome – teigiami pokyčiai

2021 06 11

   Po sutarties pasirašymo su veterinarijos klinika „Nutriveta“ nepraėjus nė dviem mėnesiams, Raseinių hipodrome vyksta pastebimi pokyčiai – atlikti remonto darbai, sutvarkyta hipodromo teritorija bei sudarytos palankios sąlygos skirtingoms visuomenės grupėms dalyvauti jojimo pamokose.  
   Ketvirtadienį Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis domėjosi Raseinių hipodrome atliktais darbais. Anot įmonės atstovų, nuo sutarties pasirašymo dienos jau išbetonuoti žirgų gardai, nudažytos sienos, nupirkti kliūčių kompleksai. Nors nuveikta daug, tačiau ir toliau atliekami vidaus ir lauko tvarkymo bei remonto darbai, kad žirgams būtų gerinamos gyvenimo sąlygos, o atvykusiuosius suptų jauki aplinka.
  Raseinių hipodrome jau vyksta individualios ir grupinės jojimo pamokos vaikams ir suaugusiems, kurias veda iš Kauno atvykstanti mokytoja. Be žirginio sporto renginių organizavimo ir jojimo pamokų, siūlomos fotosesijos su žirgais ir poniais, organizuojami įvairūs seminarai ir šventės.  Hipodrome dar šią vasarą numatomos vaikų vasaros stovyklos, o netolimoje ateityje planuojama užsiimti žirgų terapija (hipoterapija).
  Savivaldybės meras džiaugėsi teigiamais pasikeitimais Raseinių hipodrome ir tikisi sužadinti visuomenės susidomėjimą jojimo sporto šaka.
Informacija atnaujinta 2021-06-11 16:25